CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Florin_Dan


bee_lover


Florin-braileanul (FlorinI)

 :happy_birthday:

radule iti doresc sa ai ... un .., VIITOR SANATOS
asteptam  : sampanie: si  :birthday: si  :beer:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

                                            :birthday:          :happy_birthday: :birthday:

                                 : sampanie: Lmulti ani!!!Vio POPA,morozan simion!!! : sampanie:


Bătrânul

Vio-POPA (44), morozan simion (44),   : sampanie: : sampanie: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Florin-braileanul (FlorinI)

http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64

                                          La multi ani liviuroman , ROSAN IOAN!!!

                                                      : sampanie: :birthday: : sampanie:

Bătrânul

La multi ANI liviuroman (18), ROSAN IOAN (36)   : sampanie: : sampanie: :bravo:

nicomico

 :happy_birthday: Liviu Roman sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate,intelepciune,pace si binecuvantare in tot ce faci.De asemenea si pentru dl Rosan Ioan toate urarile de bine ,sanatate si "LA MULTI ANI !!!!!"

bee_lover

La multi ani sarbatoritilor!  :happy_birthday:
La multi ani si puiului, mult noroc, sanatate si multe impliniri  :happy_birthday: : sampanie: :beer:  :beer: :beer: fara numar ca odata face 18  :coffee:

orbanstefan64

                                                         :birthday: la multi ani nicomico!!!!!!!! : sampanie:
                                                                               %%- @};- :bzz:

nicomico

Multumesc de urare ,multa fericire va doresc si eu tuturor ce fac parte din aceasta mare familie a apicultorilor. Pentru toti multa  :beer: .... :hippo:...... : sampanie:....... :nudie:.........si la  final..... :coffee: :hi:

POSTASUL

  urez si eu sarbatoritilor un sincer LA MULTI ANI                                                                                     : sampanie: :birthday: :hi: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.