CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

La Multi Ani cu sanatate bucovineanu !!!

Marek


prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Bătrânul

Sint suparat pe mine de nu am fost primul care felicita pe bucovineanu de ziua lui. El este unul din cei mai buni stupari al forumului nostru serios si dispus sa aiute competent. LA MULTI ANI PRIETENE BUCOVINEANU !!! ^:)^ ^:)^ ^:)^

liviu1965


POSTASUL

La multi ani va doresc donu bucovineanu si multa sanatate :birthday: :happy_birthday: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

POSTASUL

Citat din: liviu1965 din Iulie 16, 2011, 12:57:09 PM
La multi ani MOLDOVENE   :finger:
donu liviu sa nu fie cu suparare dar e BUCOVINEAN  nu moldovean :wink: :nod: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

Cam tarziu, insa nu vreau sa pierd ocazia de a-i ura LA MULTI ANI domnului Bucovineanu!
Un mare apicultor, care nu ezita sa impartasasca si altora din vastele sale cunostinte!
Multa sanatate!
:happy_birthday:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bee_lover


orbanstefan64


prisecarul

SANATATE, FERICIRE SI TOT BINELE DIN LUME, SARBATORITILOR DE ASTAZI!
LA MULTI ANI!
:happy_birthday: @};- @};- @};- @};- @};- @};-
:birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday:
:bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

liviu1965


Kov iulian

Multumesc din suflet pt urari ( se pare ca m-am cam pripit atunci cu treaba aia , luni si marti cind am umblat la stupi erau goi astazi am umblat doar asa la 2-3 sa vad care e miscarea si ce vad stupi sunt blocati cu miere   :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:)

bee_lover


pharaonu75

Cu o zi intarziere urez si eu LA MULTI ANI sarbatoritilor!
:birthday: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube