CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64


orbanstefan64

                                                    :birthday: la multi ani Lhk!!!!!! :birthday:

orbanstefan64


Traienel

Va multumesc tuturor pentru urari si-mi cer scuze daca sunt cu efect intarziat. :thanks:
Va doresc deasemenea tuturor :bzz: cuminti si caturi pline!!

orbanstefan64


Ozzy

 :beer:
multumesc de urari cu intarziere pentru ca furtuna de zilele trecute m-a lasat fara energie electrica pana azi
La multi ani tuturor !

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Bătrânul

#802
Evodie@  iti doresc o fata frumoasa pentru dimineata , pentru  prinz ,si alta pentru la noapta....si din generozitatea lui Romikele ia si  : sampanie: de la mine

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


Bătrânul

nicu68 (43), Bambucha (34), dinupaltinis (44 Cite o  : sampanie: : sampanie: : sampanie: LA MULTI ANI !

bee_lover


nicu68

multam.de urarile facute :yes: si ma bucur ca ma aflu si eu printre voi pe acest forum din care am invatat primi pasi in apicultura,si sper sa mai invat multi pasi de acum inainte alaturi de voi stupari mei :yes: vorba lui BATRANU :welcome: :bzz: :bzz: :bzz:

orbanstefan64


Bătrânul

Leoman  de ziua ta sa te linga in bot ciobanescul ! Si o intrebare ! Crezi ca cine nu a avut niciodata un ciine poate stii ce inseamna prietenia adevarata ?  :wink2: