Pustu stuparul

Creat de Pustu, Noiembrie 24, 2013, 02:50:05 AM

« precedentul - următorul »

Pustu


Pustu


marius_vfp

Citat din: Pustu din Mai 06, 2016, 10:43:56 PM
Citat din: marius_vfp din Mai 06, 2016, 09:38:20 PM
salut dar de ce nu mai vor ,...
Lasa ca vezi tu la prima incercare cand o incepe baietii sa te injure .... abia astepti sa mai incerci odata  =)) =)) :rotfl: =)) =)) :yahoo_cry: :yahoo_cry: :yahoo_cry: :yahoo_cry:
Salut , mesajul asta sa il iau ca pe o gluma sau in serios, daca am gresit cu ceva te rog sami arati unde caci nu stiu daca am gresit cu ceva fata de cineva , spor
.
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

Pustu

Citat din: marius_vfp din Mai 16, 2016, 02:16:27 PM
Salut , mesajul asta sa il iau ca pe o gluma sau in serios, daca am gresit cu ceva te rog sami arati unde caci nu stiu daca am gresit cu ceva fata de cineva , spor
.
Ai inteles gresit asa ca ia-l ca pe o gluma . Nu ma fac inteles . Las' ca te lamuresc cand ne auzim . Scuze daca te-am suparat .
Multa sanatate

Pustu


marius_vfp

#1955
Sa mor de stiu ce zici , nu am cunostinta de nimic cum ca as fi gresit cu ceva , trimitemi un mesaj privat sa ma elucidez , poate e o confuzie . Spor

pustiule da filmul de duminica il urci pe net sau ...
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

Pustu

N-ai gresit cu nimic , stai linistit . Filmul de duminica a fost sters la cererea unui participant .
Multa sanatate

marius_vfp

Ufff, respir usurat, ok
Sa auzim numai de bine . Spor in toate.
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

stefan1

Citat din: Pustu din Mai 17, 2016, 12:06:09 AM
...
Filmul de duminica a fost sters la cererea unui participant .
...

  Dar ce era de cenzurat, ca nu am vazut filmul?
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Pustu

Nu stiu si nici nu-mi bat capul . Omul m-a rugat si macar atat sa fac pentru faptul ca a pierdut timpul alaturi de noi .
Multa sanatate si numai bine .

Constantin_MH

La o discutie intre stupari s-a vorbit despre problema roiurilor in Codul Civil. A fost un domn bine  informat in aceasta problema si a prezentat articolele din CC. Stie cineva in ce film se gaseste aceasta discutie? Multumesc!

Pustu

Citat din: Constantin_MH din Mai 21, 2016, 08:20:49 AM
La o discutie intre stupari s-a vorbit despre problema roiurilor in Codul Civil. A fost un domn bine  informat in aceasta problema si a prezentat articolele din CC. Stie cineva in ce film se gaseste aceasta discutie? Multumesc!
Tot ce pot sa zic e ca este vorba de mosunick si inca ceva . Si e un live din aprilie sau inceputul lui mai .
Multa sanatate

Pustu


Pustu


Aurelian A.

Doar pe o rama de puiet ii faci roii? :hi:
"Nu sunt destept,dar cand privesc in jur prind curaj." Ion Creanga