MAPE 48

Creat de mape 48-petru manea, Noiembrie 21, 2010, 10:11:00 AM

« precedentul - următorul »

ciucur

Nimic nu se pierde, totul se transforma.


G. Iulian


bismark

  Petre,ti-a dat Domnul soare azi de ziua numelui tau si fetele pot lucra voioase sa-ti aduca darul dulce cit mai mult.Iti doresc multa sanatate si numai bine.Cu mult respect ^:)^ :bzz: %%- @};- @};- @};- : sampanie: :birthday:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

dan sebastian

0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

andrei_georgian

Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

gheghe

         La multi ani mos Petre.

dorindafi

CODUL  e   LEGEA
         0763650092

mape 48-petru manea

Multumesc pentru urari si va doresc la randul meu tot binele din lume si butoaie pline  :thanks:

bucovineanu

Astazi nu am intrat pe forum si era sa uit sa-l felicit pe sarbatorit.
LA MULTI ANI Petrica si cat mai buni sa fie, alaturi de cei dragi. Multa sanatate si putere de munca.

stefan1


  LA MULTI ANI! cu bucurii si sanatate, sa poti ingriji inca multa vreme frumoasa gradina si frumoasa stupina!
                                                           :birthday:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

mape 48-petru manea


mape 48-petru manea

A sosit toamna

bismark

    Petre, goji sint de la mine? se pare ca sint coreene.Anul acesta am avut in zona citeva perechi de pitigoi si mi-au facut ravagii,rar am mai apucat si eu ceva.Banana are cam 20-30 cm creste cam greu.Dar creste,sper ca la anul sa ia avans.Cu respect ^:)^ :bzz:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

mape 48-petru manea

Sa traiesti Gica ,da goji sunt de la tine ---poza este cam slaba ---si anul trecut a facut mai putine ,dar anul asta ma speriat o sa fac alte poze ---uite la mine paw-paw - ul sta pe loc
Din vita de la tine (din R.Moldova )un butuc a facut un ciorchine---acum 30 min.l-am degustat-are un farfum extraordinar-multumesc !
Maine vreau sa culeg goji-a doua productie