Inceputul sfarsitului

Creat de dragos2006, Martie 12, 2010, 01:02:20 AM

« precedentul - următorul »

D006

Dar asa de adevarat.
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

D006

Pacat de acest topic. A fost denaturat subiectul cu o dezinvoltura si permisivitate absolut  dezarmanta.

D006

Citat din: murphy
Citat din: AndreiRNDar multora le place sa se planga si apoi tot la supermarket merge si isi ia mancarea
Mai incultule ! ( ei , mai multi adica , ,, merge " la Supermarket ! ) Ai auzit despre a citi ? Ai auzit despre TV ? Ai auzit despre cultura ? Istorie ? Rapoarte Europene ? ....... Stai , dracului , departe de mine !
  Ti-am spus eu ca aia , in LA , te tin inchis la ZOO ! Tu , ,, nu si nu " ! Esti convins ca esti rezident cu drepturi depline !
  La modul serios te intreb acum : Cum dracu' poti tu fii absolvent de Aeronautica ( sau de orice alta facultate vrei ) cand scrii ca iobagii secolului 16 ?
...............................
  A trai in Anglia si a stii ce-i pe lumea asta , ce-i in jurul tau , .... e perfect normal ! Nu ca tine : crescut in butoi . Singurele chestii pe care le-ai citit in viata ta sunt biletele de tramvai !
  Tu scrii , ..... tu razi ! La propriile postari ! Ca ...... sotul vacii !
????

D006

Citat din: murphyDespre  L.A. ZOO am voie sa vorbesc ?
???

D006

Citat din: murphyMai Andrei! De ce nu-ti iei tu un ,, liber " ..... definitiv? Ma conformez sugestiei lui Romikele si nu mai vorbesc urat ( saptamanile astea ) , insa ..... fa ceva cu tine , mai taticule! Pe bune! Taie-ti si tu ceva ! Venele , carotida, tendoanele, .... orice! Iti faci un bine, crede-ma pe cuvant!
????

D006

Si totusi esti iubit Ghitza.  :hi:

cetin

Daca va "iubiti" asa tare de ce nu faceti schimb de adrese de mesenger sa discutati intre patru ochi? Sunt sigur ca daca printr-o imprejurare oarecare v-ati intalni fata in fata ati da mana si v-ati cere scuze unul altuia!

D006

Eu de anul trecut i-am propus asa ceva dar el prefera sa stea ascuns si sub tot felul de nume si conturi.
Sinceritatea e cea mai placuta zic eu.

D006

Fac reale eforturi sa ignor orice provocare , si intreb INSISTENT moderatorii cum se permite preferential divagarea de la subiectul impus de topic si provocarea ce se evidentiaza din orice postare a lui Andrei RN ??
  Ma straduiesc sa ignor orice provocare , nu dau curs replicilor caustice , incerc sa sting acest ,, conflict " ( nici in ruptul capului n-am s-o fac prin scuze sau alte asemenea modalitati ) , imi vad ( atat cat sunt lasat ) elegant de pozitia si minima mea contributie in acest forum , ...... si asa mai departe !
  Incep sa-mi pun semne serioase de intrebare vis-a vis de modalitatile de ,, moderare " !!!
  Nu vreau nici sa fie o afirmatie categorica ce-am scris mai sus , nu vreau nici sa fiu prost inteles ! Nu vreau decat sa fiu lasat in pace .
..............................
  Consider ca ce-a fost de spus sau cerut din partea mea a fost facut . D-aici incolo nu mai depinde de mine .

D006

Citat din: cetinDaca va "iubiti" asa tare de ce nu faceti schimb de adrese de mesenger sa discutati intre patru ochi? Sunt sigur ca daca printr-o imprejurare oarecare v-ati intalni fata in fata ati da mana si v-ati cere scuze unul altuia!
Va apreciez intentiile celor ce incercati sa ne ,, apropiati " , insa deja sunt impins spre nivelul la care imi repugna orice fel de ,, apropiere " de Andrei .
Nu vreau decat sa ma lase-n pace , sa-si vada de portocalii lui , sa ma evite ( si-am sa-l evit !)
Am mai spus asta ( imi pare rau c-o repet ) omul asta este cu totul alta specie decat cea din care fac parte ! Nu se poate pune sub nicio forma problema comunicarii intre noi . Pe nici o cale si sub nicio forma . Si dac-ar exista , .... o refuz cu vehementa !

D006

Citat din: romikele
Nitica sare si piper, la doleanta unei parti a membrilor comunitatii, nu strica. :wink:
Gasesc asta ca fiind totala ipocrizie din partea celor ce doresc asta . Din acest moment decid ( si-mi fac un titlu de glorie din asta ! ) sa sfidez cu hotarare existenta precara a ,, verigii lipsa " de pe suprafata Terrei .
  In schimb consider perfect necesara interventia d-voastra ( la schimb cu decizia mea ) in momentele si punctele in care ma vaneaza si denatureaza subiectele topicurilor . Ne facand ceea ce va convoc ..... , iertati-mi indrazneala , ce rost mai are ..... MODERAREA pe acest forum ???????????

D006

Citat din: romikele
Chiar daca o sa va injurati, faceti-o civilizat... cu "te rog frumos...!) :)
Andrei , Te rog frumos , du-te-n pielea mea de paranoid ! Si te rog extrem de civilizat sa te duci dracului in alt topic in momentul in care-mi citesti vreo postare la care te mananca-n orificiul anal sa-mi raspunzi caustic !
.....................................................................................................
  Scumpul si minunatul meu interlocutor ! Nici in cele mai profund erotice vise ale tale nu te vei putea inalta la nivelul ,, orgasmelor " mele psihice pe care le am cand te umilesc public ! Paradoxal , asta se intampla cand iei o pauza ce de obicei o iau doamnele intre actele sexuale , pauze dintre postludii si preludii . Pauze in care se pregatesc psihic sa-si savureze partenerul in urmatoarea partida . Este , de altfel , un moment plin de conotatii spirituale , psihice si fizice la care nu te poti ridica si la care , pana in aceasta seara ( mai exact la aceasta postare ) nici nu credeai ca trebuie sa aspiri sau la care sa te gandesti !
  Insa niciodata nu-i tarziu ! Omul cat traieste-nvata ! Poate , citindu-mi postarea , ,, tulburat " de ceea ce-ti transmit , ............ singurel in camaruta ta , ............la lumina discreta a unei lumanarele uitata ( ca din intamplare ) pe pervazul ferestrei ce da inspre parfumata livada de portocali , uitat si pierdut intre senzatii , vei descoperi ...... IMPLINIREA !
  IMPLINIREA ! Ce nuanta noua pentru dumneata !!!! O nuanta ce eu am descoperit-o la ...... 16 ani ,...........  nu singur , ci impreuna cu doamna profesoara de franceza , nuanta ce am decis s-o impartim vreme de 3 ani ! ....... Doamne , ce varsta frumoasa ! ..... De la 16 la 19 ani !!! Nici nu-mi vine sa cred ca am trait-o ! ..... Nedrept ca tu inca n-ai descoperit-o pana acum !
  Iata insa ca-ti patrund in precara existenta , aduc cu mine aceasta incarcatura emotionala ( de colegii de forum n-are rost sa te feresti ! Nu ! ) in care te vei pierde si te vei abandona dand ochii pe spate , zambind satisfacut ! ..... In sfarsit ..... te-ai facut ..... mare ! .... Bravo Andrei !!!
:hi:
..............................................................
p.s. Stimati moderatori . Sa ma anuntati cand se scchimba modelul cu postarea ! Sa-l injur pe cat im i sta pe limba fara teama banarii ! ( app , am vorbit frumos cu domnia sa ? )

D006

Citat din: romikele a scris:
Va puteti muta "dialogul" pe privat, fara probleme.
/quote]
Ei bine , .... nu !
cetin]Daca va "iubiti" asa tare de ce nu faceti schimb de adrese de mesenger ?,, No way , Hose ! "

D006

Si acum on topic :
  Stiu extrem de clar cu cine ar trebui inceputa actiunea de eliminare a populatiei ,, balast " !

D006

Do not forget !!!
  ,, Aici puteti posta orice " ! :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: