John Spatari-tanar apicultor.

Creat de JohnSpatari, Decembrie 03, 2011, 04:34:43 PM

« precedentul - următorul »

gore

Frumos, lume multa, exponanti la fel. Cred ca a fost reusit acest targ si a multumit apicultorii din zona si nu numai.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

JohnSpatari

Citat din: gore din Martie 13, 2016, 03:06:23 PM
Frumos, lume multa, exponanti la fel. Cred ca a fost reusit acest targ si a multumit apicultorii din zona si nu numai.
Da,a fost multa lume,cat si produse la fel.

Cristel

John, cand vei veni ca expozant?  :P Sa speram ca Prutul va fi in curand doar o apa din tara, nu o apa care sa desparta doua tari!
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

JohnSpatari

Citat din: Cristel din Martie 15, 2016, 05:44:32 PM
John, cand vei veni ca expozant?  :P Sa speram ca Prutul va fi in curand doar o apa din tara, nu o apa care sa desparta doua tari!
Pana atunci mai am de muncit,insa nu este exclus,timpul ne va arata :)



stefan1

  Fain videoclipul, originala filmarea, comentarul simpatic. Se vede ca ceea ce faci faci cu placere.   =D>
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

JohnSpatari

Citat din: stefan1 din Mai 07, 2016, 06:04:37 AM
  Fain videoclipul, originala filmarea, comentarul simpatic. Se vede ca ceea ce faci faci cu placere.   =D>
Multumesc,daca nu imi placea,nu mai eram pe youtube :D

JohnSpatari

Ce ziceti,o sa nimereasca albina stupul sau? :D

gore

frumos, dar era mai bine daca aveau pe fata alta culoare, eventual un fundal la desen.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

JohnSpatari

Citat din: gore din Iunie 01, 2016, 09:32:13 PM
frumos, dar era mai bine daca aveau pe fata alta culoare, eventual un fundal la desen.
Trebuia sa fie alb fundalul,urmatoarele asa vor fi.



JohnSpatari

Nu am postat video de ceva vreme,si m-am gandit ca acum va fi momentul potrivit ca la sfarsit de an si de sezon apicol :)
http://www.youtube.com/watch?v=tWuLY0748rI