Primii nostri stupi din poliuretan

Creat de SPYKAL, Ianuarie 05, 2013, 02:43:34 PM

« precedentul - următorul »

SPYKAL

Datorită soției mele pot să stau pe scaun acum ! Au fost momente când nici capul nu puteam sa mi-l țin ! Așa arată acum o tetraplegie pe artera bazilară, după un an și opt luni, când nimeni nu mi-a dat vreo șansă. Mulțumiri d-nei Cristina Hristodorescu de la IAȘI  pentru tot ce a făcut pentru mine, pentru noi și familia noastră !

mape 48-petru manea

 :bravo: tot inainte ca inainte era mai bine  :hi:

SPYKAL


andrei_georgian

Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

SPYKAL

ziua buna oameni buni ! ce parere aveti ?

bismark

   Bravos natiune,gindirea pozitiva face numai bine.Multa sanatate,cu respect  :bzz: ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

orbanstefan64

Doamne ajuta si numa sanatate !!!!!

SPYKAL

LA MULTI ANI ! tuturor stuparilor si butoaie pline in anul care vine !  : sampanie: : sampanie: :happy_birthday: :happy_birthday: :mosul:

bismark

    Un an nou cu sanatate,bucurii si tot ce iti doresti sa se implineasca.Cu respect  ^:)^ :bzz:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

SPYKAL

Citat din: bismark din Ianuarie 01, 2017, 11:03:45 AM
    Un an nou cu sanatate,bucurii si tot ce iti doresti sa se implineasca.Cu respect  ^:)^ :bzz:
Doamne ajută ! Anul ăsta vreau să ajung pe picioarele mele la mata nea Gică ! :hi: :cool:

janese

spikale...la multi ani cu sanatate!!!am vazut pozele tale postate mai sus...la voi frumusetea este in tot neamu!..toti unu si unu sanatate la tot neamu tau!  :hi:

SPYKAL

Citat din: janese din Ianuarie 01, 2017, 09:16:49 PM
spikale...la multi ani cu sanatate!!!am vazut pozele tale postate mai sus...la voi frumusetea este in tot neamu!..toti unu si unu sanatate la tot neamu tau!  :hi:
multumesc ! asemenea si tie si familiei tale ! :hi: :hi: :happy_birthday:

SPYKAL

Citat din: SPYKAL din Ianuarie 12, 2017, 05:10:57 PM
Citat din: janese din Ianuarie 01, 2017, 09:16:49 PM
spikale...la multi ani cu sanatate!!!am vazut pozele tale postate mai sus...la voi frumusetea este in tot neamu!..toti unu si unu sanatate la tot neamu tau!  :hi:
multumesc ! asemenea tie si familiei tale ! :hi: :hi: :happy_birthday:

SPYKAL

DE DOI ANI JUMĂTATE AȘTEPT ACEST MOMENT ! VIZITA LA STUPINĂ ! AM COBORÂT ȘI URCAT PATRU ETAJE PENTRU ASTA ! UN VIS IMPLINIT !

ciucur

Foarte frumos! Dumnezeu sa va dea sanatate!
Nimic nu se pierde, totul se transforma.