Primii nostri stupi din poliuretan

Creat de SPYKAL, Ianuarie 05, 2013, 02:43:34 PM

« precedentul - următorul »

G. Iulian


SPYKAL


SPYKAL

Azi am luat și prima mea căzătură de când merg singur !!!  :hi: Stimă şi respect !!!

dan sebastian

Nu e important ca ai căzut, ci ca te-ai ridicat și ai mers mai departe.
Până vine primăvara sper să va recuperați complet.
Frumoasă stupina !
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

SPYKAL

Așa sper și eu . Ca la primavară să fiu în stupină ! Mulțumesc pentru aprecieri ! :hi: Stimă și respect !!!

bismark

   Florine,asa cum Isus ia spus ologului,,ridicate si mergi,,sper ca la primavara sa ne vedem.Gindeste pozitiv si vei reusi.Cu respect  ^:)^ =D>
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

SPYKAL

Așa sper și eu. Deja am început să merg singur !!!  :hi:

dan sebastian

Continuati sa faceti efort moderat dar zilnic si muschii se recupereaza din nou.
Din primavara albinele au mare nevoie de dvs.
Asteptam si noi sa va vedem lucrand la ele.
Sanatate !
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

SPYKAL

Mulțumesc pentru încurajări !!! Sănătate maximă !  :hi: :hi: Stimă și respect !!!

dodo79


SPYKAL


SPYKAL

Citat din: dodo79 din Ianuarie 15, 2016, 09:57:24 PM
Roiurile eu ti le fac
Multumesc pentru ajutor ! Dar sper sa ma ridic si sa merg singur ! Vreau sa ajung singur, pe picioare la Târg la Galați !  :hi: Stimă și respect !!!

mmacreanu

Citat din: SPYKAL din Ianuarie 16, 2016, 05:59:07 PM
Citat din: dodo79 din Ianuarie 15, 2016, 09:57:24 PM
Roiurile eu ti le fac
Multumesc pentru ajutor ! Dar sper sa ma ridic si sa merg singur ! Vreau sa ajung singur, pe picioare la Târg la Galați !  :hi: Stimă și respect !!!

Imi faceam griji ca merg singur la Galati pentru targ :))
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

dodo79


mmacreanu

Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.