Primii nostri stupi din poliuretan

Creat de SPYKAL, Ianuarie 05, 2013, 02:43:34 PM

« precedentul - următorul »

mape 48-petru manea

Frumoasa poza---a cui or fi stupii ?

romikele


SPYKAL


romikele

Ce browser face figuri?
Daca e Firefox, de incercat si cu Chrome sau Opera, dar ma intai de verificat extensia, recomandat e .jpg.

SPYKAL

#664
Sămbătă, 22 august 2015, am fost socru mic. Mai am două și am scăpat de grija lor !  :hi: Stimă și respect !!!

SPYKAL

Azi, m-am ridicat singur pentru prima data in sezut !  :hi: Stima si respect !!!

dan sebastian

În viață, important e de câte ori te ridici, nu câte eșecuri ai. Să ai puterea să revii după o boală gravă chiar dacă medicii îți dau sau nu șanse înseamnă să ai caracter.
Bravo !
Faceti-va bine cât mai repede ca albinele și prietenii au nevoie de dvs.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

stefan1

Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

SPYKAL

#668
Citat din: dan sebastian din Septembrie 01, 2015, 06:30:50 PM
... medicii îți dau sau nu șanse înseamnă să ai caracter.
Multumesc ! Medicii nu mi-au dat nicio sansa ca traiesc, dar.......... ati vazut drac mort  ?!  =)) =)) =))  Dumezeu , in cazul meu a facut o minune.  :hi:  Stima si respect !!!

mosunick

Citat din: SPYKAL din Septembrie 01, 2015, 04:32:02 PM
Azi, m-am ridicat singur pentru prima data in sezut !  :hi: Stima si respect !!!
Doamne ajuta!!! =D> =D> =D>:hi: :hi: :hi:
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone


SPYKAL

Mama, daca ar fi trait, azi era ziua ei de nume ! Au trecut 9 luni de dor !!!

Mama .

Te duci, maicuta, ai plecat si tu
Atat de simplu cum plecara toate
Spre-acolo unde viu nu strabatu
Si nicio raza noua nu strabate

Cu pleoapele lasate peste soare
Cu mainile tinandu-le pe piept
Acuma inainte de plecare
Nu-i niciun os sa nu-ti mai fie drept

La fotograf doar de-ai fi stat asemeni
Atat de dreapta si tacuta chiar
Atat de nemiscata si de alba
De parca-ai fi facuta de pietrar

Si cat de rece-ti este fruntea, mama
Si ochii poate cat ti-or fi de tristi
Te duci inconjurata intr-o rama
Din care vesnic n-ai sa te mai misti

Ai obosit dand la o parte anii
Ce-au stat de veghe impotriva ta
De-acuma inainte nici dusmanii
Nici timpul chiar nu te-o mai invia

Nimic nu te-o intoarce spre-altadata
Va trebui mereu de-acum s-adasti
N-o sa-mi mai mangai fruntea niciodata
Si-a doua oara n-ai sa te mai nasti.

sandupop

#672
 :bravo: :bravo: ...ce sa mai zic.....frumoase versuri. Tie, multa sănătate si Însănătoșire grabnica sa te poti bucura nepoti,...de albine...de toate. Fii tare!
.....si eu am trecut luna trecuta pe langa o grava problema,....inima... si tensiune de peste 200. Deocamdata sunt bine, mulțumesc lui Dumnezeu.
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

SPYKAL

Citat din: sandupop din Septembrie 08, 2015, 10:51:03 AM
:bravo: :bravo: ...ce sa mai zic.....frumoase versuri. Tie, multa sănătate si Însănătoșire grabnica sa te poti bucura nepoti,...de albine...de toate. Fii tare!
.....si eu am trecut luna trecuta pe langa o grava problema,....inima... si tensiune de peste 200. Deocamdata sunt bine, mulțumesc lui Dumnezeu.
Asta e viața ! Cu bune și cu rele ! Mulțumesc Sandu urări. înseamnă mult pentru mine e semn că nu m-ați uitat !  :hi: Stimă și respect !!!

bismark

   Frumoasa pozie Florine si eu am scris poezii in tinerete asa ca ne asemanam.Cine se aseamana nu se uita. Cu respect ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/