Primii nostri stupi din poliuretan

Creat de SPYKAL, Ianuarie 05, 2013, 02:43:34 PM

« precedentul - următorul »

Cipi


pistol28

"Un pas mic pentru omenire", iar al doilea pas este pentru  :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

Felicitări =D>
Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

apicola2015

Citat din: SPYKAL din Iunie 22, 2015, 11:01:04 AM
Azi am făcut singur in picioare primii doi pasi ! :hi: Stima si respect !!!
La mai multi!Felicitari! Sunt sigur ca urmatorii pasi vor fi facuti printre stupi....

SPYKAL

Multumesc frumos tuturor pentru incurajari ! Azi am urcat 3 trepte pe spalier !!!  :hi: Stima si respect !!!

SPYKAL

Eu cu soția și nepoata noastră, Mara !

SPYKAL

Azi am fost pentru după prima dată după accident la stupină. Iată pozele promise!!!

fiug1970


G. Iulian


dodo79


SPYKAL

O vizită așteptată 2 ani de zile. Eu împreună cu prietenul Dodo79 !!!

dodo79


romikele

Felicitări frumoșilor!
Să vă simțiți mai ceva decât v-ați fi așteptat și să fiți sănătoși la maxim!!!
:hi:

SPYKAL

#642
De azi m-au scos ăștia ai mei la pensie de boală. Pacat. Mai aveam un an și jumătate și făceam 30 de ani de muncă . Sunt subofițer în Armata Română . Ieșeam de drept după o viață de muncă dar trăim în România și ești bun numai căt ești sănătos. îmi este rușine că sunt român. Și căt am slujit țara dar degeaba.  Prietenii știu de ce!  :hi: Stimă și respect !!!

stefan1

  Sa-ti dea Domnul sanatate cat se poate si sa te bucuri multa vreme de familie, de pensie si de  :bzz:  :bzz:  :bzz:  :bzz:  :bzz:   !!!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

filip

Citat din: SPYKAL din Iulie 20, 2015, 08:20:15 AM
De azi m-au scos ăștia ai mei la pensie de boală. Pacat. Mai aveam un an și jumătate și făceam 30 de ani de muncă . Sunt subofițer în Armata Română . Ieșeam de drept după o viață de muncă dar trăim în România și ești bun numai căt ești sănătos. îmi este rușine că sunt român. Și căt am slujit țara dar degeaba.  Prietenii știu de ce!  :hi: Stimă și respect !!!
Si eu am stat un an si jumatate in pensie de boala dupa accidentul de munca in care mi-am pierdut un picior din cauza doctorilor,dupa care am revenit la munca ,aveam 24 de ani in acel moment.
Obstacolele vietii trebuie depasite,va doresc sanatate multa si sa va bucurati de cei dragi!
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)