Primii nostri stupi din poliuretan

Creat de SPYKAL, Ianuarie 05, 2013, 02:43:34 PM

« precedentul - următorul »

SPYKAL

Citat din: G. Iulian din Aprilie 11, 2015, 08:17:30 PM
Să fiţi sănătoşi cu toţii. Paşte fericit la toată familia.  : sampanie:
LA MULTI ANI VECINE SI PASTE FERICIT ALATURI DE INTREAGA FAMILIE ! Stima si respect ! :hi: : sampanie:

bismark

   Hristos,a inviat,multa sanatate tie si familiei si petrecere frumoasa.Cu respect ^:)^ :birthday: : sampanie:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

SPYKAL

Citat din: bismark din Aprilie 12, 2015, 09:28:22 AM
   Hristos,a inviat,multa sanatate tie si faimiliei si petrecere frumoasa.Cu respect ^:)^ :birthday: : sampanie:
Adevărat a  înviat, mulţumesc frumos asemenea dvs şi familiei  dvs. Stimă şi respect !!! :hi: : sampanie: : : : sampanie:

SPYKAL

Anul acesta nu a mai  plecat nimeni în pastoral la rapiţă ? Nu văd niciun filmuleţ pus, sau nu aţi mai filmat ? Stimă şi respect !!!  :hi:

bismark

   Florine,nu stiu cum sa-ti spun,dar as vrea sa te vad te-atet,mi-ai promis si poate impreuna gasim o solutie.Eu ma consider un mos  tinar si as vrea ca si cei care sint in prietenie cu mine sa poata fi  la fel ca mine unui fel de viata strict care sint recunoscute international.Cu respect ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

SPYKAL

Citat din: bismark din Aprilie 17, 2015, 06:59:51 PM
   Florine,nu stiu cum sa-ti spun,dar as vrea sa te vad te-atet,mi-ai promis si poate impreuna gasim o solutie.Eu ma consider un mos  tinar si as vrea ca si cei care sint in prietenie cu mine sa poata fi  la fel ca mine unui fel de viata strict care sint recunoscute international.Cu respect ^:)^
Şi eu îmi doresc acelaşi lucru !   :hi:  Stimă şi respect !!!

SPYKAL

câteva poze cu stupina din 2014.

mape 48-petru manea


fiug1970

Foarte frumos!!!!! ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
ps:ai o poza unde lipseste ceva:o banca sub pomi si Fanus Neagu visând la Baraganul sufletului......
ps:concurezi cu talibanii la opiu??????? :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

dodo79

Noutati Florine.......
Vreau si poze 2015  :hi:

SPYKAL

Citat din: dodo79 din Mai 03, 2015, 12:41:40 PM
Noutati Florine.......
Vreau si poze 2015  :hi:
Când voi ajunge la stupină o le ai cu siguranţă ! Am înţeles, să trăiţi ! :hi: Stimă şi respect !!!

SPYKAL

Citat din: xxxxxxxxxxx din Mai 01, 2015, 11:46:58 PM
Foarte frumos!!!!! ^:)^ ^:)^ ^:) ^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
ps:ai o poza unde lipseste ceva:o banca sub pomi si Fanus Neagu visând la Baraganul sufletului......
ps:concurezi cu talibanii la opiu??????? :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Nu concurez cu nimeni, prietene ! :P :limba: :hi: Stimă şi  respect !!!

SPYKAL

Am început să merg fără cadru, susţinut de subţiori ! În  curând ajung la stupină ! :hi: Stimă şi respect !!!

Cipi

#598
Felicitari! Asteptam poze de la stupina :)

SPYKAL

Citat din: Cipi din Mai 06, 2015, 01:41:29 PM
Felicitari! Asteptam poze de lastupina :)
O să le aveţi !!!  :hi: Stimă şi respect !!!