Primii nostri stupi din poliuretan

Creat de SPYKAL, Ianuarie 05, 2013, 02:43:34 PM

« precedentul - următorul »

SPYKAL


dan sebastian

Cand le vezi aducand polen si revenind la viata dupa iarna cea lunga iti creste sufletul de bucurie.
O primavara frumoasa sa aveti !
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

SPYKAL

Abia aștept să pot merge, să mă duc la stupi.

G. Iulian

Sunt sigur că şi ele te aşteaptă, bine că a fost cineva să aibă grijă de ele în toată această perioadă(asta din câte ştiu eu).

SPYKAL

A fost. Ginerele  meu, la indicatile mele.

dodo79


yulian

Citat din: dan sebastian din Martie 09, 2015, 08:00:39 PM
Cand le vezi aducand polen si revenind la viata dupa iarna cea lunga iti creste sufletul de bucurie.
O primavara frumoasa sa aveti !
Mie cel mai mult mi se umple cand miroase prima data a miere din stup primavara...este ceva unic!  :hi:

SPYKAL

Căteva poze din stupină.

mape 48-petru manea

Frumoasa stupina
Multa sanatate iti doresc  :hi:

SPYKAL


G. Iulian

Vecine cand consideri ca putem sta de vorba da un beep si te sun eu, imi este dor de discutiile noastre. Sanatate multa!

SPYKAL

Imi pare  rău dar nu vorbesc  incă.

mosunick

Sa-ti deie Dumnezeu putere si sa te binecuvanteze, sa treci peste asta cu bine si sa te vedem din nou activ!!!
Multa sanantate!!!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

SPYKAL

Citat din: mosunick din Martie 15, 2015, 09:08:03 AM
Sa-ti deie Dumnezeu putere si sa te binecuvanteze, sa treci peste asta cu bine si sa te vedem din nou activ!!!
Multa sanantate!!!
Mulțumesc

SPYKAL

Iepurasul mi-a adus, ieri, 10 stupi din poliuretan. Momentan nu am poze dar o sa fac cu stupina și o să le pun.