Primii nostri stupi din poliuretan

Creat de SPYKAL, Ianuarie 05, 2013, 02:43:34 PM

« precedentul - următorul »

SPYKAL


pharaonu75

Bine ai revenit!
Sper sa fii din ce in ce mai sanatos si sa ne stai alaturi foaaarte mult timp de acum inainte! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

fiug1970

Bine ai revenit,tizule!!!Important este ca esti printre noi !!!!Restul....nu conteaza.......Nu te/am vazut in viata mea,dar nu stiu de ce,am lacrimi in ochi in timp ce/ti scriu......in fine..Nu te grabi,dar fii ambitios !!

sandupop

Bine ai revenit! Ma bucur ca esti din nou online, multa sanatate si insanatosire grabnica....Fii tare!!!
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

NYK74

Bine ai revenit.Asa e, sanatatea se duce mult mai repede decit poate reveni.
Dar timpul si răbdarea mai repara ce se mai poate repara cu ajutorul bunului Dumnezeu.Sa ne auzim de bine.
Nu ne cunoastem, dar cine stie...... :hi:

G. Iulian

Cea mai frumoasă veste vecine ai putut să îmi dai cu mesajele tale. Mă bucur nespus de mult că ai revenit pe forum şi că te refaci pe zi ce trece. Aşteptam un semn de la tine  =D>  =D>  =D>   :welcome:   :bravo:

stefan1

  Bine ai revenit! Tineretea isi spune cuvantul si in refacere. Grija mare la sanatate, ca este cea mai de pret!!!   :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

stefanescu

Bine ai revenit. Iti doresc insanatosire deplina
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

Vyktor

Bine ai revenit Florin!
Ma bucur ca esti din nou printre noi.  :hi:

SPYKAL

E tare greu sa fii prizonier in propria piele.

mmacreanu

Salut Florin, am sunat de cateva ori la tine si nu a raspuns nimeni, acum nu mai am nr tau. Sanatate multa iti doresc si numai bine!
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

oroles

Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

Cipi


bio

Citat din: SPYKAL din Martie 07, 2015, 08:10:35 AM
E tare greu sa fii prizonier in propria piele.

Cu multa munca si exercitii i-ti vei revenii..

.. incearca sa fii cit mai optimist.... incearca sa nu te consumi psihic in primul rind.

dodo79