Primii nostri stupi din poliuretan

Creat de SPYKAL, Ianuarie 05, 2013, 02:43:34 PM

« precedentul - următorul »

fiug1970

Snail mail:
Buckfast Denmark
Reerslevvej 18B
4291 Ruds Vedby
Denmark
VAT No.: 83 33 87 17

Vyktor

Na ca-ti dete si adresa. Acu' sa te vad cum ii multumesti pe toti  :uimit:

SPYKAL

Citat din: dodo79 din Septembrie 06, 2014, 01:18:15 AM
Va trimit la toti, doar sa dau de ele.
In Danemarca sunt Florine.S-a scris mai sus.Iar n-ai avut la tine ochelarii de citit :D.Daca nu ai vrut sa vii la mine in concediu,am plecat
Cum te scapă putin omul din mana cum o intinzi.....teleleu Pandele...  =)) =)) =)) =)) Spor sa ai acolo unde esti si sa iti fie bine!!!  Stiu ca ai facut alegerea cea mai buna pt tine si familia ta. Stima si respect!!!

fiug1970

Citat din: Vyktor din Septembrie 07, 2014, 04:11:44 PM
Na ca-ti dete si adresa. Acu' sa te vad cum ii multumesti pe toti  :uimit:
dodo eu nu vreau,ca ar trebui sa o tin in colivie ca pe un canar =)) =))
dar daca imi dai una nefecundata......am citit ca scoate sunete ca si cum ar canta..... :yes: :yes:

SPYKAL

Citat din: Vyktor din Septembrie 07, 2014, 04:11:44 PM
Na ca-ti dete si adresa. Acu' sa te vad cum ii multumesti pe toti  :uimit:
Banuiesc ca.....pe rând. Cât să poată și el...săracu... :D :P :P Dodo, prietene! Tu adule-ncoace pt ca sunt destui dornici de......"împerechere"....  =)) =)) =)) =)) =)) =))

Vyktor

Citat din: fiug1970 link=topic=5840.msg191638#msg191638
dar daca imi dai una nefecundata......
/quote]

Na belea,  Florin o mai vrea si fata mare  :rotfl:

fiug1970

hahaha,doar vroiam sa/mi cante.... ca daca e fecundata nu mai are timp de valsuri.... =)) =))

Vyktor

Citat din: fiug1970 din Septembrie 07, 2014, 07:59:07 PM
hahaha,doar vroiam sa/mi cante.... ca daca e fecundata nu mai are timp de valsuri.... =)) =))

Pai de la SPYKAL  se intelege altceva

Citat din: SPYKAL din Septembrie 07, 2014, 06:11:43 PM
Dodo, prietene! Tu adule-ncoace pt ca sunt destui dornici de......"împerechere"....  =)) =)) =)) =)) =)) =))

SPYKAL

Citat din: Vyktor din Septembrie 07, 2014, 08:12:00 PM
Citat din: fiug1970 din Septembrie 07, 2014, 07:59:07 PM
hahaha,doar vroiam sa/mi cante.... ca daca e fecundata nu mai are timp de valsuri.... =)) =))
Pai de la SPYKAL  se intelege altceva
Citat din: SPYKAL din Septembrie 07, 2014, 06:11:43 PM
Dodo, prietene! Tu adule-ncoace pt ca sunt destui dornici de......"împerechere"....  =)) =)) =)) =)) =)) =))
Mai, mai, mai, ce va mai place cârcoteala.... =)) =)) =)) A plecat omul sa faca o treaba si voi ...gata pe el.. :D :D :D :P :P

fiug1970

Tizule,nu ma bag la imperecheri.....doar vroiam s/o tin degeaba sa/mi cante :rotfl: :rotfl:
Pai daca santem romani:cu mana/ntinsa,poate ne capatam :yes: :yes:

dodo79

Citat din: Vyktor din Septembrie 07, 2014, 04:11:44 PM
Na ca-ti dete si adresa. Acu' sa te vad cum ii multumesti pe toti  :uimit:
Va trimit mai,ca gura nu ma doare.
Florin aici mătcile tinere chiar si cele neimperecheate au peste 1,75.de cântat sigur vor cânta la imperechere :rotfl: :rotfl:
O sa vad pe unde e adresa.
Azi am patit-o.am luat un ac in fund.eram la pescuit pe lac lângă pădure .cu o Bota pescuiam 2 .in pauza strangeam pleurotus.cautand ciuperci vad 3 viespi intrând in pătura groasa de frunze de vreo 10 cm. M-a pune dracu sa dau cu piciorul in frunze. Una din vespi se pune pe pantalon si da din cur. M-a aplec sa o omor si simt in fund o intepatura. Când m-a uit in spate Ieșeanul din pământ ca MIG- utile. Am taiat-o de acolo. Bine ca nu sau luat după mine.
Încă in aceasta zona nu am văzut albine.cum vedeam un câmp înflorit mergeam sa vad dacă sunt albine pe el.doar muste si țânțari.

dodo79

Citat din: fiug1970 din Septembrie 07, 2014, 09:04:19 PM
Tizule,nu ma bag la imperecheri.....doar vroiam s/o tin degeaba sa/mi cante :rotfl: :rotfl:
Pai daca santem romani:cu mana/ntinsa,poate ne capatam :yes: :yes:
Aici romanii nu stau cu mana întinsă.
Am găsit adresa. E i cealaltă parte a Golfului  de unde stau eu. 200 km pe uscat

fiug1970

inca n/au ajuns prin intersectii sa se ofere sa spele parbrize??
prin centrele comerciale(daca ai intrat)sant bagate sub lacat lucrurile mai scumpe de 10€ ca aici....?

dodo79

Dacă ți-as spune ca nu au camere de filmat in nici un magazin, mai crede?sunt expuse pe rafturi fără acea plomba cu cod de bare antifurt produse mici si de valoare de chiar echivalent la 100 €.sa speram ca aici nu vor ajunge mulatrii noștri

mosunick

Citat din: fiug1970 din Septembrie 07, 2014, 10:25:42 AM
Snail mail:
Buckfast Denmark
Reerslevvej 18B
4291 Ruds Vedby
Denmark
VAT No.: 83 33 87 17
Ai idee ce preturi au?
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone