SANATATE LUI ROMIKELE

Creat de Bătrânul, Februarie 10, 2011, 10:50:43 AM

« precedentul - următorul »

dodoc george

Einfachheit ist das Resultat von Reife.
Simplitatea este rezultatul  maturitatii.

prisecarul

MIHAI, ITI DORESC MULTA SANATATE!
SPER DIN TOT SUFLETUL CA REZULTATELE DIN DATA DE 22 FEBRUARIE SA FIE BUNE!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Florin-braileanul (FlorinI)

#17
Citat din: romikele din Februarie 10, 2011, 10:14:54 PM
Din pacate sfinte, adio tuiculita fie ea cruda sau fiarta, adio vin de buturuga, adio alcool.
Viata e mai presus de toate potfele, si daca am reusit sa ma abtin de la tutun, iar de bautura in ultimii 3-4 ani nu prea m-am atins, sper sa pot rabda ispitei.
Mai rau e cu mancarea, prea putine alternative  :mad:

Multumesc din nou tuturor pentru incurajari! Sper ca pe 22.feb. sa aflu vesti mai bune de la Bucuresti...

o frectie cu una tanara de vreo 40 de ani?
n-ar fi buna?
sa iasa raceala sau ce mai e de iesit?
...
dar decat una de 40, nu mai bine 2 de 20?

ai promis ca vii la campina sa ne pozam, sa taifasuim si acum te dai bolnav
ia termina cu glumele...
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

ioanardelean55


Multa sanatate si din partea mea , un tratament simplu : tratati boala cu ,, INDIFERENTA " :yes:

cristi ciuc

Nu ştiu exact diagnosticul, dar oricare ar fi el, vă dorim multă sănătate şi asta ar trebui să se constituie într-un generator de optimism, pentru că aţi aflat câţi prieteni sunt solidari cu d-voastră.

gheghe

   Domnule romikele,sanatate si insanatosire grabnica.Nimic nu tamaduieste mai bine decat optimismul.Acesta se stimuleaza prin vizualizarea permanenta a problemelor ce trebuie neaparat rezolvate.Una din problemele de rezolvat este chiar boala :de cate ori aveti timp vizualizati-o in declin,ganditi pozitiv.Multa sanatate.Stima.

ilicula

Dupa mine orisice boala se vindeca daca vrea Dumnezeu asa caci,optimism,speranta, tratament si rugaciuni lui Dumnezeu in final facase voia Lui.
desteptul invata dela toti prostul le stie pe toate

SACHE

multa sanatate si multa putere sa treceti cu bine  peste pragurile vietii
SACHE

D006

Ma  alatur  si  eu colegilor acestui  forum minunat si doresc din  tot sufletul ca dumnezeu sa-i dea  sanatate si numai bine colegului Romikele.

orbanstefan64

romikele azi ii la bucuresti la consultatie
sa aiva noroc numai de numai NEGATIV.

janese

cumnate,sa-ti fie binee...cum imi doresc eu mie!
ca noi doi ,ce mai facem shi ducem apicultura mai departe pe forumu asta!!!!!! :nudie: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :coffee: :beer: :hi:

prisecarul

SPER DIN TOATA INIMA CA ANALIZELE SA FIE IN LIMITE NORMALE!
%%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%-
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Calin Catalin

Va doresc si eu mult curaj si optimism. Starea de spirit pozitiva ajuta mult in lupta cu orice boala.
SANATATE!!!
"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

mape 48-petru manea


Bătrânul

cu toti iti tinem pumni azi . Sa dea Dumnezeu ca de azi acest topic sa fie  :offtopic: %%-