sf ion

Creat de orbanstefan64, Ianuarie 06, 2010, 07:42:16 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

la multiani!! toate cele bune!!

D006

Maine lumea crestina praznuieste o zi foarte importanta : Sf. Ioan Botezatorul zis si "Inaintemergatorul " !   Le urez  toate cele bune tuturor  Ionilor si Ioanelor din apicultura romaneasca si in special lui Ioan Guist .

bucovineanu

Urez si eu multa sanatate si belsug in noul an celor care isi sarbatoresc maine ziua numelui.

sfantul spiridon

si eu!!!!!!!!!!!!!!!
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

stefan1

La multi an tuturor Ionilor, mai cu seama celor de pe forumuri, sanatate lor, albinelor lor si sa li se indeplineasca ceea ce isi doresc!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

prisecarul

LA MULTI ANI tuturor celor sarbatoriti astazi!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

D006

LA MULTI ANI! la toti stapanii  si stapanele albinelor care astazi sarbatoresc ziua numelelor.

Bătrânul

IOANE hai pune si pentru mine un pahar si LA MULTI ANI CU SANATATE ! :hi:

KTA-APIDORNA - Ski

 La Multi Ani toturor ce serbeaza ziua numelui ! La Multi Ani Ioan, Ioana! : sampanie: :birthday: :bzz: :bzz: :bzz: :nudie: :happy_birthday:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

tassevasi

 La multi ani Ioanelor si Ionilor!, ce-si sarbatoresc astazi ziua .
  Numai bine .

: sampanie: :birthday:

pharaonu75

La multi ani Ionilor si Ioanelor!

La multi ani Ioanardelean55!

: sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Bătrânul

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 07, 2012, 02:52:37 PM
La multi ani Ionilor si Ioanelor!

La multi ani Ioanardelean55!

: sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:
Mai pharaoane  :yellowcard: dar mie nu ? :hi: :hi: :hi: :i_love_you:

pharaonu75

Citat din: Bătrânul din Ianuarie 07, 2012, 03:34:31 PM
Mai pharaoane  :yellowcard: dar mie nu ? :hi: :hi: :hi: :i_love_you:

Ba da mister Janos.. va urez multa sanatate si tot ce va doriti... (eu stiam ca ati sarbatorit ziua numelui cand altii sarbatoreau sf. Stefan).
: sampanie: : sampanie: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bucovineanu

LA MULTI ANI CELOR CE AZI ISI SARBATORESC ZIUA NUMELUI.

CORNEL V.

0733691021