Completare date la profilul fiecarui user

Creat de pharaonu75, Februarie 11, 2012, 09:23:32 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Pai in cazul asta eu am 18 ani... pe fiecare picior! :rotfl:
Am facut doua majorate!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Nea Costica din Buzau

Citat din: orbanstefan64 din Februarie 20, 2012, 09:33:22 PM
ne coatica !!! [vezi cu absentele nemotivate  ce faci!!!!
:hi: :hi: :hi:
]
Sa traiesti Fanica!! :hi: Cu absentele, vezi ca am scris mai sus , lu  postasu, si fii atent ca, canonul [ sau canoanea] , l-a facut pe postas fara grai, arata numa niste maimutoi!! :yahoo_cry: :rotfl: =)) Sa fiti sanatosi!!
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

Nea Costica din Buzau

#107
Citat din: jonny_it din Februarie 20, 2012, 10:14:28 PM
Toata lumea stie ca Romikele si orbanstefan64 mint in ce priveste varsta, au maxim 20 de ani!  :rotfl:
Bravo jonny!!! S-au demascat, s-au demascat!![ sa traiesti Roman Petre].  :rotfl: =)) :rotfl:, I-a zi, amandoi au 20 de anisori!! :roll: sau fiecare, sa stiu ce cadou sa le trmit??? :yahoo_cry: ^:)^ =D> ps esti un dulce , da nu ti-o lua in cap!!  :zzz: =D> :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

dodoc george


Completare date la profilul fiecarui user este o "necesitate" de a ava un control mai deplin asupra userilor.La forumuri din strainatate nicaieri nu mi s-a cerut sa comletez(OBLGATORIU) profilul de user.De ce trebuie sa comletez parola.
Sa  numesc  Apiardeal "Forum politienesc de apicultura"? Ne incadran in mersul general al tarii.
Einfachheit ist das Resultat von Reife.
Simplitatea este rezultatul  maturitatii.

romikele

Cei ca dv. cu multiple conturi si identitati e normal sa comentati.
Cei care n-au nimic de ascuns raman in continuare in familia Apiardeal, iar in familie nu exista anonimi.

filip

Citat din: dodoc george din Februarie 21, 2012, 09:21:33 AM

Completare date la profilul fiecarui user este o "necesitate" de a ava un control mai deplin asupra userilor.La forumuri din strainatate nicaieri nu mi s-a cerut sa comletez(OBLGATORIU) profilul de user.De ce trebuie sa comletez parola.
Sa  numesc  Apiardeal "Forum politienesc de apicultura"? Ne incadran in mersul general al tarii.
Poti trece JUDETUL si COMUNA
Nimeni nu a cerut date aberante,sfaturile pentru albinele din munti nu se potrivesc cu cele din campie.
Asta e un argument rezonabil?
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

pharaonu75

S-au cerut DOAR localitatea si varsta.
NIMIC altceva.
Oamenii de bine s-au conformat... ceilalti cauta "portite", dar se vor inchide toate.

Mi se pare normal ca cei care au ceva de ascuns sa reactioneze in felul acesta, mai ales daca au 2-3 conturi pe aici.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Alecs

Completat profilul cu datele cerute. Intr-un forum cu profil  ca acesta consider ca sunt necesare. Pe baza acestor date s-au legat prietenii, s-au facut schimburi de experente, s-au facut schimburi de .....orice fel. Personal acu vro doi ani am ( ne-am ) descoperit un apicultor .......vecin dar despre care habar n-aveam ca lucram in bransa, si ....am ramas prieteni. E ceva, nu ?

pharaonu75

Localitatea si varsta trebuie completata la Text personal, nu la numele de utilizator, care ar trebui sa ramana simplu, Alecs.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mechenici

Salut.O propunere, ''musculoshii'' sa nu se supere  :), la avatar sa puna fiecare o poza cu ceva din zona lui o minastire un munte orice sa reprezinte zona de unde vine,nu pe unde au umblat ei --gen franta ,spania etc. :nudie:---propunere nu dau cu paru
ai cishtigat-continua--ai pierdut-continua

jonny_it

Citat din: mechenici din Februarie 21, 2012, 06:26:34 PM
Salut.O propunere, ''musculoshii'' sa nu se supere  :), la avatar sa puna fiecare o poza cu ceva din zona lui o minastire un munte orice sa reprezinte zona de unde vine,nu pe unde au umblat ei --gen franta ,spania etc. :nudie:---propunere nu dau cu paru

Acum am venit de la toaleta, ce poza sa pun?  :rotfl:

mechenici

#116
pe asta :hippo: shi dupa  :finger:
ai cishtigat-continua--ai pierdut-continua

roi_ag

M-ar interesa foarte mult sa ne trecem anii de cand ne ocupam de apicultura si numarul familiilor de albine,judetul.Nu vreau sa ma adresez s-au sa mi se adreseze cineva cu dumneavoastra.
Aici suntem stupari ,nu ingineri ,doctori ,colonei,muncitori......Vreau sfaturi in special de acolo de unde vad ani multi si familii multe pentru ca sigur au ceva in tolba .
Si o alta propunere sa nu mai fie afisat numarul de postari :nod:
Dam si adresa varsta dar acestea sa nu poata fi vazute decat de administratori :hi: 

roi_ag

M-ar interesa foarte mult sa ne trecem anii de cand ne ocupam de apicultura si numarul familiilor de albine,judetul.Nu vreau sa ma adresez s-au sa mi se adreseze cineva cu dumneavoastra.
Aici suntem stupari ,nu ingineri ,doctori ,colonei,muncitori......Vreau sfaturi in special de acolo de unde vad ani multi si familii multe pentru ca sigur au ceva in tolba .
Si o alta propunere sa nu mai fie afisat numarul de postari :nod:
Dam si adresa varsta dar acestea sa nu poata fi vazute decat de administratori :hi:

orbanstefan64