Completare date la profilul fiecarui user

Creat de pharaonu75, Februarie 11, 2012, 09:23:32 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

daca bagi optiunea cu kg mele la vatar , eu ma retrag de pe forum, ca altfel ma fac de kk =)) =)) =))

jonny_it

Doamna educaatoareee!? la mine e completat bine?  :nebun:

De ce vreti sa stergeti membrii care nu isi completeaza datele? Apiardealul este renumit pentru ca este putin mai "pasnic" si chiar daca nu are utilizatori/mesaje cat "forumul concurent"  :) are farmecul lui si este foarte util. Poate un apicultor intra mai rar, odata in ianuarie si odata in mai .. daca nu a vazut mesajul vostru din februarie trebuie dat afara?

In alt subiect tot aici pe forum urlati  :) ca sunteti spionati/monitorizati si ca vi se incalca drepturile, totusi cand obligi pe cineva sa isi completeze niste date si sa le afiseze public pe internet faci acelasi lucru ca si omuletii aia de vin cu idei gen ACTA.
Daca e sa o luam in detalii si aici pe forum exista aplicatii pentru monitorizarea traficului care ofera foarte multe detalii celui care le controleaza; este suficient o adresa IP si poti afla o multim de lucruri interesante. Prin Germania de ex au fost interzise aplicatiile gen Google Analytics, Piwic si altele, dar noi mai avem mult pana acolo.
Imi spuneam si eu parerea ...  :hi:

jonny_it

A fost si pe la stiri ca niste romanasi plecati prin Anglia stateau toata ziua pe facebook si alte retele de socializare si urmareau cand pleaca in vacanta(de obicei victimele incepeau sa incarce poze cu ce vizitau si alte nimicuri) si mergeau si le cam goleau casele.
Peste tot sunt si oameni mai mult sau mai putin civilizati si corecti. Deci si aici pe forum chiar daca nu este membru poate exista cineva care vazand adresa si cateva imagini sa ii vina idei ...

PS: Eu sunt din Maramures si am 83 de ani, sa imi ziceti sarumana de acum!  :rotfl:

romikele


POSTASUL

#94
 jonny_it    daca esti vecin cu Romikele si esti asa batran  nu trebe sa mai pui nica la avatar , poate ceva cu soacra    :rotfl:  , ca nu tio fura sigur   =))  =))  :hi:  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

jonny_it

Citat din: romikele din Februarie 20, 2012, 08:16:14 PM
Moșule, cu babele cum stai?  :rotfl:

Care babe?! De pe la 60 de ani incolo numai la alea de 18-20 de ani ma uit!  :rotfl:

Citat din: POSTASUL din Februarie 20, 2012, 08:25:20 PM
jonny_it    daca esti vecin cu Romikele si esti asa batran  nu trebe sa mai pui nica la avatar , poate ceva cu soacra    :rotfl:  , ca nu tio fura sigur   =))  =))  :hi:  :hi:

Clar!  :rotfl:

Gata, am completat si eu sa nu ziceti ca eu is mai cumva  :)

romikele

Fiți atenți la POSTASUL: Mesaje postate: 1 111

N-a trecut încă la cifra 2  :rotfl:

jonny_it

Citat din: romikele din Februarie 20, 2012, 08:42:07 PM
Fiți atenți la POSTASUL: Mesaje postate: 1 111

N-a trecut încă la cifra 2  :rotfl:

adica 4 mesaje?  :rotfl:

Nea Costica din Buzau

#98
Citat din: balasbebe din Februarie 16, 2012, 08:18:17 AM
Pentru cine nu ma cunosc anul acesta in septembrie implinesc 56 de ani.
Sa fii sanatos ,,pustiule"!!!  =D>, pai eu in Martie fac 56 din 56, asa ca sa-mi zici nea Costica  :smile:!!. Sunnt de acord cu tot ce ai scris, despre ; a respecta si a fii respectat. C.B.
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

POSTASUL

#99
Citat din: Nea Costica din Buzau din Februarie 20, 2012, 08:46:59 PM
Citat din: balasbebe din Februarie 16, 2012, 08:18:17 AM
Pentru cine nu ma cunosc anul acesta in septembrie implinesc 56 de ani.
Sa fii sanatos ,,pustiule"!!!  =D>, pai eu in Martie fac 56 din 56, asa ca sa-mi zici nea Costica  :smile:!!. Sunnt de acord cu tot ce ai scris, despre ; a respecta si a fii respectat. C.B.
oooooooo   sa traiesti nea Costica  :hi:  da unde ati lipsit?? ma gandeam ca vam pierdut  cu inzapezirile astea !! da nu =))  =))  =)) :hi:  :hi:  :hi:  ceva canoane  ??
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Nea Costica din Buzau

Sa traiesti postasule impreuna cu cei dragi!! :hi:.
1}CANON [ ,,ati lipsit"] 10 minute nu ai voie nici sa te uiti la pahar chiar gol fiind!! :yahoo_cry:  :rotfl: =)). Acuma , sa-ti raspund la intrebarea ta; mi s-a ars sursa de la P.C, am facut  ,,plaja"[ sa traiesti Adi Hodis, din Miami  :hi:] in curte si pe casa, mi-a reamintit unul ca sunt ,, roman", aducandu-mi o ,,masina " de lemne noaptea!! Si ultima ; ai vazut drac mort??  :uimit: D-aia va iubesc eu pe voi ca ma pomeniti si dupa ce ma considerati ,,dus"!!!  :rotfl: =)) :rotfl: :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

POSTASUL

A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

ne coatica !!! vezi cu absentele nemotivate  ce faci!!!!
:hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

jonny_it

Citat din: pharaonu75 din Februarie 20, 2012, 09:50:54 PM
Canoane, ce altceva sa faca? :nudie:

Trebuie sa scrieti acolo sus pe banda aia sa fie completaten corect datele.
Toata lumea stie ca Romikele si orbanstefan64 mint in ce priveste varsta, au maxim 20 de ani!  :rotfl: