catre admin

Creat de sfantul spiridon, Februarie 07, 2010, 10:53:45 PM

« precedentul - următorul »

D006

Dincolo sunt zeci de clone si sunt si protejate de administratie ca niciodata nu a fost data pe fata macar una. Asa par mai multi.

albine

Intrebare  pusa de albine:ce facem cu cei ce au identitate reala ,care ataca persoanele care  nu au identitate reala si nu respecta moderatorii,administratorul acestui forum.A SE VEDEA PRIMUL CAZUT IN CAPCANA.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

D006

Citat din: albineIntrebare  pusa de albine:ce facem cu cei ce au identitate reala ,care ataca persoanele care  nu au identitate reala si nu respecta moderatorii,administratorul acestui forum.A SE VEDEA PRIMUL CAZUT IN CAPCANA.
Ii tavalim prin zmoala si apoi prin fulgi.
Tu pui intrebarea de parca ai fi un om real.
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Bătrânul

Atentiune se transmit virusi prin mess intentionat sau nu de catre "colegii"  :mad:

D006

Corect.
Atat acasa cat si la munca sistemul antivirusi imi da avertizari de fiecare data cand intru aici si am sters din messenger anumiti membri.

D006

Citat din: romikele
Citat din: dragos2006Am scapt de fullfit sub toate numerele ??? este adevarat ????
Asta pana isi va crea alt cont cu alt numar... dar cum dau de el, ii dau cu flit!
Se pare ca nu este.....alternativa.
Si nu vroiam ...decat sa fiu ACTIV pentru anunturile de vanzari-cumparari....de pe forum.

D006

Apropo, daca tot e la sfaturi de imbunatatire.... si daca tot banati pe cineva....macar dati-i posibilitatea sa-si citeasca motivul banarii, sau macar mesajele de pe PM.
Shukar dabe bulibasa, dacto buleandra mij. Sunt sigur ca romikele ....m-a inteles.

D006

Eu vreau doar sa fiu lasat in pace.....sa citesc. :smile:
Sunt facut.... pentru a fi amenintat. :wink:
Sunt printre voi. :smile:
Romikele...pace.  :hi:

prisecarul

Citat din: tot_euEu vreau doar sa fiu lasat in pace.....sa citesc. :smile:
Sunt facut.... pentru a fi amenintat. :wink:
Sunt printre voi. :smile:
Romikele...pace.  :hi:
cat ai lipsit, nu prea ti-am dus dorul!
si nu te ameninta nimeni, esti singurul care iti atragi dusmania, din dusmania care emana din postarile tale!
iar de citit, nu stiu cine te opreste, cine nu te lasa in pace!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

D006

Citat din: tot_eu
.... si daca tot banati pe cineva....macar dati-i posibilitatea sa-si citeasca motivul banarii, sau macar mesajele de pe PM.
TU nu poti fi banat deoarece nu esti o persoana reala.

D006

Citat din: tot_eu
Eu vreau doar sa fiu lasat in pace.....sa citesc. :smile:
Iarasi zi ceva in care se reflecta caracterul tau.
Nu trebuie sa fi logat ca sa citesti.
Pinochio.

filip

Andrei lasa omul in pace!
Il monitorizam noi,sper sa nu trebuiasca sa intervenim.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

stefan1

Tot_tu si iar tu!
De ce vrei sa iesi in evidenta doar prin lucruri de scandal? De ce nu ai putea sa te remarci prin lucruri bune? Cred ca esti capabil...
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

orbanstefan64

Citat din: tot_euApropo, daca tot e la sfaturi de imbunatatire.... si daca tot banati pe cineva....macar dati-i posibilitatea sa-si citeasca motivul banarii, sau macar mesajele de pe PM.
Shukar dabe bulibasa, dacto buleandra mij. Sunt sigur ca romikele ....m-a inteles.
ne bucuram de limba ta  :nod:  :nod:
dar atentie ca ne super pe noi ..........tiganiii :nod:  :nod:  :nod:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
delo baftalo!!!

Bătrânul

Si eu sint RROM !  Prieteni cu toti sintem rromi nu-i asa ? :hi: