Targul pentru un Viitor Sanatos - Cluj-Napoca 2014

Creat de centrulapicol, Ianuarie 17, 2014, 06:01:23 PM

« precedentul - următorul »

Fidi


Fidi

cu Mihai Grama....aia"galbejita"si...

Fidi


Fidi

NEA SORIN PANAIT

Fidi

Cam atat e matca,mea!!!

cipik

Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

sandupop

Asa de mari sunt ...... ouăle facute de matcă =)) :rotfl:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

uve

Multumesc tuturor celor care mi-au vizitat standul. Multumesc pentru sugestiile si propunerile de proiectare (sau studiu) venite din partea apicultorilor apiardeleni sau doar ardeleni sau de pe alte meleaguri romanesti. ^:)^ =D>
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231


puiu

Am vizitat un targ apicol modest.
A fost organizat pentru a facilita apicultorilor din zona Clujului sa se aprovizioneze cu unelte si utilaje apicole.
Cumparatori au fost,preturi putin piperate.Nu am vazut firme din Serbia,Bulgaria,Ungaria,etc.
FELICITARI organizatorilor pentru locatie si LA MULTI ANI.

ramysun

Fidi, la nucleul acela m-am uitat si eu de cateva ori (am facut mai multe ture). Din pacate eram cu tatal meu pusi pe aprovizionari si dus la masina (contratimp) si nu prea am avut timp sa ma opresc si sa studiez/discutam mai mult. Oricum, e foarte practic si migalos facut, felicitari! Per general, un targ excelent, de toate pentru toti (atat apicultori cat si simpli vizitatori).
In Apis Veritas

skype: ramysun

sandupop

Citat din: Fidi din Martie 02, 2014, 07:22:30 PM
Eu  si Aty
Fidi te rog felicita-l pe Attila, in numele meu, dupa parerea mea erau cei mai elaborati stupi prezentati la targ, am mai vazut ceva intersant la un producator de la Valea lui Mihai. Problema este ca nu am retinut pretul lor.
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

Fidi

ma intalnesc zilnic cu el si am sa-i transmit :nod:,dar poti sa-i scrii si lui,l-am convins sa se inscrie in apiardeal
Topwood,cred ca-i nick-name-ul?!!

sandupop

Nu trageti!! ...Sunt incepator.

topwoodro

Citat din: sandupop din Martie 05, 2014, 08:30:18 AM
Ok! Multumesc.
Stimate domn, multumesc pentru aprecieri! Stupii erau elaborati dar nu si terminati. Pacat ca nu a-ti avut timp sa va opriti sa discutam despre ei. O sa postez pe youtube cateva filmulete despre constructia lor, momentan sunt foarte prins cu lucrarile din atelier. Poate ne intalnim si la Toplita, cateodata mai cumpar lemn uscat in uscator de acolo, de la domnul Lucian.
[email protected]
youtube: topwoodro
0758 736475