Targul pentru un Viitor Sanatos - Cluj-Napoca 2014

Creat de centrulapicol, Ianuarie 17, 2014, 06:01:23 PM

« precedentul - următorul »

Seba

si

Seba

si

Seba

si

Seba

si gata :D

romikele

Felicitâri și mulțumim!

Interesant dialogul la distanță Cluj-Napoca --- Râmnicu Sărat!  :hi:

Seba

pretul la modul e de 12500 ron cu tot cu lazi , lazile in pat cald , verticali de pe randul de sus is cu 2 regine . cu cuib jos una de 8 rame si una de 9 rame si 2 magazii peste de 9 rame magaziile una langa alta ... se poate configura si altfel . pe randul de jos orizontali in pat  cald. fel si fel de configurari la lazi .... dar ideea de modul in sine mie imi place... a si greutatea parca 1300 kg asa fara rame si albine

rarescyp

am fost si eu azi la targ...foarte multa lume si o gama foarte diversificata de produse...aveai de unde alege
modulul respectiv l- am vazut in zalau vara trecuta populat cu albine si am avut ocazia sa- l studiez amanuntit....idea e buna...se poate realiza si in regim propriu...eu am furat idea si am facut unul, dar total diferit...

Multa sanatate
ALBINA - o afacere 'zburatoare'....

Vyktor

Citat din: rarescyp din Martie 01, 2014, 06:22:48 PM
se poate realiza si in regim propriu...eu am furat idea si am facut unul, dar total diferit...


Bietii comercianti, cred ca or sa ajunga la sapa de lemn cu voi. Cum vedeti ceva gata va apucati si faceti singuri.
N aveti pic de mila   =))

Vyktor

Am uitat. Daca la targul de la Bucuresti nu vad vreunul,  dau o fuga pana la tine  :rotfl: :P

rarescyp

 :)...daca m-ar scoate banii afara din casa si nu m- as pricepe deloc, le- as lua pe toate deagata...deocamdata sunt nevoit sa-mi fac singur multe lucruri de care am nevoie...
e o vorba 'romanul se pricepe la de toate si nimic nu-i iese bine... :wink: :)
ALBINA - o afacere 'zburatoare'....

sandupop

Felicitari Seba :bravo: :bravo:, asta era si intenția mea, frumosae instantanee.  Inca odata felicitari. :yes: :bravo:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

andrei_salaj

Care mai veniți mâine?Am fost azi o oră,eram doar în trecere,ce mi-a atras atenția a fost dozatorul pentru miere.

morozan simion


Fidi

nucleu

Fidi

stupii lui Attila