Targul pentru un Viitor Sanatos - Cluj-Napoca 2014

Creat de centrulapicol, Ianuarie 17, 2014, 06:01:23 PM

« precedentul - următorul »

centrulapicol

Echipa Viitor Sanatos Grup impreuna cu USAMV Cluj-Napoca va aduce la cunostiinta ca in perioada 1-2 martie 2014 se va desfasura a 4-a editie a targului cu profil apicol din aceasta zona.
Cu stima
                          ing. Radu Pandrea

pop alin daniel


uve

Mult succes organizatorilor ! Sper sa intalnesc si aici multi si vrednici APIARDELENI ! =D>
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

Fidi

Citat din: viitorsanatos.ro din Ianuarie 17, 2014, 06:01:23 PM
Echipa Viitor Sanatos Grup impreuna cu USAMV Cluj-Napoca va aduce la cunostiinta ca in perioada 1-2 martie 2014 se va desfasura a 4-a editie a targului cu profil apicol din aceasta zona.
/asa de rau imi pare ca se suprapune cu targul de la slobozia(sper sa -si gaseaca ei,alta data :)),m-as fi intalnit aici(probabil)cu colegii mei de pe Apiardeal de care sunt legat sufleteste!!Afirm,fara umbra de gluma,acestea!!!!De curand,ne-a parasit un alt coleg,drag si in ultimul timp...vad ca e de rau!! Cu cei vii,insa, sper sa ma intalnesc la targ,cu ceilalti in sanul lui Avram!Dau colegilor mei o bere,nu de aceea virtuala,cu care sunteti obisnuiti de pe forum!! :D.Cei care suporta palinca e grozava!!!!!

romikele

Citat din: Fidi din Ianuarie 17, 2014, 08:41:26 PM
... Cei care suporta palinca e grozava!!!!!
Eu n-o suport! Cum o vad, o-nghit, sa nu-mi mai stea in fata ochilor!!!  :razz:

Fidi

Sunteti asa de dragut,incat am ras cu pofta din toata inima.Va astep la cluj desi eu sunt doar chbitz,pe acolo!!stau toata ziua pe acolo,doar ca sa povestesc despre albine....si palinca!!

pharaonu75

#6
Citat din: Fidi din Ianuarie 17, 2014, 08:41:26 PM
Citat din: viitorsanatos.ro din Ianuarie 17, 2014, 06:01:23 PM
Echipa Viitor Sanatos Grup impreuna cu USAMV Cluj-Napoca va aduce la cunostiinta ca in perioada 1-2 martie 2014 se va desfasura a 4-a editie a targului cu profil apicol din aceasta zona.
/asa de rau imi pare ca se suprapune cu targul de la slobozia(sper sa -si gaseaca ei,alta data :)),m-as fi intalnit aici(probabil)cu colegii mei de pe Apiardeal de care sunt legat sufleteste!!Afirm,fara umbra de gluma,acestea!!!!De curand,ne-a parasit un alt coleg,drag si in ultimul timp...vad ca e de rau!! Cu cei vii,insa, sper sa ma intalnesc la targ,cu ceilalti in sanul lui Avram!Dau colegilor mei o bere,nu de aceea virtuala,cu care sunteti obisnuiti de pe forum!! :D.Cei care suporta palinca e grozava!!!!!

Fidi, targul de la Slobozia este cu o luna mai devreme, adica pe 1-2 februarie! Timpul liber inexistent si distanta prea mare sunt cele care ne impiedica sa fim la Cluj, nu suprapunerea targurilor! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Fidi

Maestre,draga,nu's care se suprapune, dar e unul(nu mai tin io minte,ca-senil :))Dar tare mi-ar placea sa ne intalnim,aici(vezi pasajul cu palinca)sa ne plimbam printre randuri,sa bagam de vina  :rotfl: s-apoi sa povestim!!!!Te astept cu mult drag!!

Fidi

AAAA,inclusiv lui Pandrea,sa vezi ce tare ne vom distra!!....o sa zica...du-te Fidi lasa-ma  cu bordamentul de intrebari =))ca si asa nu cumperi nimic!!

pharaonu75

Citat din: Fidi din Ianuarie 17, 2014, 09:06:27 PM
Maestre,draga,nu's care se suprapune, dar e unul(nu mai tin io minte,ca-senil :))Dar tare mi-ar placea sa ne intalnim,aici(vezi pasajul cu palinca)sa ne plimbam printre randuri,sa bagam de vina  :rotfl: s-apoi sa povestim!!!!Te astept cu mult drag!!

As veni, pentru ca ar fi o buna ocazie sa carcotesc pe seama lui Radu... =)) dar nu pot sa fiu prezent la toate targurile din an, din motivele spuse mai sus... oricum, multumesc pentru invitatie si sper sa ii dau curs candva! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Fidi

Asa este,mea culpa,la ramnic se suprapune cu cel de la cluj!!La standul lui Radu,bag de suta(mi-e priten de vreo...15 ani si imi permit)la alti,mai arunc si eu "nada"si cei care pun suflet, sunt multi,e super distractiv!!!

ramysun

Ne vedem la Targ! Pe la cine va aciuiti la standuri? Sa va caut si sa ma opresc in povesti si eu, asa ca intre apicultori, ca tot mai fain e "live" decat pe net, nu? :)
In Apis Veritas

skype: ramysun

pop alin daniel


dodo79


Fidi

Te duci la expo si cauti standul lu'faroger(aia de isi zic'poliuretanistii)acolo e bunul meu prieten Mihai si-l intrebi de mine,ca-s in zona!!