Sa radem putin

Creat de Bătrânul, Februarie 06, 2009, 06:41:57 PM

« precedentul - următorul »

Kov iulian

#555
Acesta mi se pare un acident mai simpatic si e si real      :rotfl: :rotfl: :rotfl:                   http://www.tare.ro/mudfilms/310391-impact-frontal-si-foarte-violent-dintre-o-motocicleta-si-un-jeep

pharaonu75

Asta, DAAAA! :rotfl: :rotfl:
Asta este de ras!  =D> =D>
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

jonny_it

Sotia intra in casa si vede o albina. Striga disperata la sot :
- Auzi draga, avem vreun spray sa omor albina asta ?
- E unul sub chiuveta, dar cred ca e pentru furnici !
- Adu-l incoace, ca nu-i arat eticheta !

cristifader

Ce are 2 ochi si 50 de dinti ?
- Un crocodil.
- Dar 50 de ochi si 2 dinti ?
.................
- Un microbuz plin cu mosnegi.

cristifader


Misu se duce la un prieten de la sat.
Ies ei la o bere si, stand la masa, vad doi muncitori: unul sapa un sant cam de 40 cm latime si 60 cm adancime; la cativa metri in spatele lui, celalalt astupa groapa. Misu nu se poate abtine si'i intreba pe cei doi care e treaba. Unul dintre ei raspunde:
- Dom'le, in mod normal, echipa noastra e formata din trei oameni: unul sapa groapa, altul pune cablul, iar cel de'al treilea o astupa, numai ca ala de punea cablu e in concediu...

pharaonu75

 =)) =)) Astia sigur erau romani, iar lucrarea era platita din fonduri publice! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Bulă se duce la oftalmolog pentru un control:
- Domnule doctor, de când m-am însurat nu mai văd bine.
- Cum se manifestă pierderea vederii?
- De când m-am însurat nu mai văd un ban în casă.

---

O blondă la volan. Sună telefonul mobil. Răspunde şi aude vocea soţului panicat:
- Iubito, fii foarte atentă. Am auzit la radio că o maşină circulă pe contrasens pe autostrada A1!
- Dragule, cei de la radio se înşeală. Nu este doar o maşină, sunt sute!

---

Bulă în stare de ebrietate îşi duce prietenii de pahar în apartamentul lui să-i culce. Lângă pat se afla un gong.
- Ce-i cu gong-ul ăla? întreabă prietenii, clătinându-se
- Nu-i gong, e un ceas vorbitor.
- Serioooos?
- Ca să vă conving, priviţi...
Apucând gongul trase o lovitură puternică în el. Curând, o voce de cealaltă parte a peretelui, strigă:
- E 2 noaptea în p**da mătii!

---

Un beţiv se întoarce noaptea acasă. Cand intră în curte, câinele a sarit din cuşcă şi a început să latre. Supărat beţivul îi şopteşte:
- Linişte, prostule! Daca se trezeste nevastă-mea, tu unde o să dormi?

---

Rimelul de la Max Factor creează impresia că genele sunt de trei ori mai lungi.
Max Factor ar trebui să facă şi prezervative.

---

Într-o localitate are loc un accident, o maşină iese de pe carosabil într-un cimitir. Poliţiştii raportează:
– S-au găsit 1537 de morţi... Căutările continuă.

---

- Care este culmea puterii de convingere?
- Să-ţi convingi prietena că de-aia o ai mică şi moale, ca să nu o doară pe ea!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

POSTASUL

un tanar asi pirde o mana intrun ac cident de munca   :uimit:  , ia mana repede o pune intro punga si o ingheata si merge cu ia la doctor. La care doctorul ai spune -Prea tarziu ai venit si nu pot sa mai fac nimic :roll: ,-Domnule doctor sunt si eu baiat tanar ma lasati fara mana ce ma fac ieu  :sad:? - Pai uite daca vrei am o femeie in moarte clinica si as putea sati pun o mana de femeie. - sta asta se gandeste , si zice decat fara mana mai bine sami puie si  de femeie , ce are? :nod:,  zis si facut , al opereaza , operatia decurge bine , acuma la vreo 6 luni vine la control .- Cum e cu mana tinere :uimit: ??E bine poti face treaba cu ia :roll:?? ,- Daaa fac orice spal , calc , gatesc orice fac.,---se uita doct. mai atent la mana si vede niste puncte rosii., - Da ce sunt punctele alea rosii pe mana , ceai facut?? - Apai domnule doct. am uitat sa va spun , cand merg dimineata sa ma pis si iau scula in mana sa o scutur nui mai da drumul :nono: pana nu o frig cu tigarea si de aceia am punctele alea rosii pe mana :P
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Florin-braileanul (FlorinI)

de mult nu am mai fost pe aici sa va distrez, dar acum vreau sa va las fara cuvinte...

http://www.jokeroo.com/bin/player.swf?5f9f_f369

http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Uite asa iti iei amanta cu tine in delegatie, fara sa se prinda sotia!
In geamantan! =)) :rotfl: =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

amanta gonflabila intra si intr-o geanta mai mica  =)) =)) =))

popa georgian

iti iei amandoua amantele daca le ai!
daca nu te multumesti si cu una

pharaonu75

p-astea le-ati vazut?

   





   
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

POSTASUL

#568
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

POSTASUL

#569
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.