CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

stefan1

LA MULTI ANI, PHARAOANE, sanatate si bucurii!

      :happy_birthday:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Desi ne desparte doar un perete, La multi ani si pe aceasta cale !

sorinma

Pharaoane,La multi ani!!!
si distractie faina la petrecere
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

pharaonu75

Va multumesc inca o data!  :thanks:

La petrecerea de sambata seara, la Sighisoara, Stefan Orban (cu complicitatea lui Mosunick) mi-a facut o surpriza placuta, care m-a lasat efectiv fara cuvinte... le multumesc si pe aceasta cale pentru seara minunata!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

G. Iulian

LA MULTI ANI  Porfy66, zbye   :happy_birthday:   :birthday:  : sampanie:

captain bee


dodo79

Citat din: pharaonu75 din Octombrie 26, 2014, 08:10:57 PM
Va multumesc inca o data!  :thanks:

La petrecerea de sambata seara, la Sighisoara, Stefan Orban (cu complicitatea lui Mosunick) mi-a facut o surpriza placuta, care m-a lasat efectiv fara cuvinte... le multumesc si pe aceasta cale pentru seara minunata!
Vrem si noi filmarea
Sănătate multă

mosunick

Anul asta am avut o fericita ocazie: Romikele si cu mine i-am zis primii anul asta LA MULTI ANI Pharaonului, in persoana!!!!
Sper sa reusim si la anul la fel!!!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

mosunick

Cu scuze pt intarziere,

LA MUUUULTI ANI, PORFY66!!!!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

Porfy66


orbanstefan64

Citat din: pharaonu75 din Octombrie 26, 2014, 08:10:57 PM
Va multumesc inca o data!  :thanks:

La petrecerea de sambata seara, la Sighisoara, Stefan Orban (cu complicitatea lui Mosunick) mi-a facut o surpriza placuta, care m-a lasat efectiv fara cuvinte... le multumesc si pe aceasta cale pentru seara minunata!
chiar daca te am lasat fara cuvinte tot ti a ramas citeva sa le spui invitatilor  :bravo:
:hi: :hi: :hi:

orbanstefan64


G. Iulian


marian sima

Multumesc de urari,SANATATE SI NUMAI BINE .