CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

un an bun cu sanatate apicultorilor din moldova,la multi ani!!!

orbanstefan64

: sampanie: la multi ani!!!! : sampanie:
  ciucur (35), JohnSpatari (23), abeja (41), bionut (23),
:bzz: %%- @};- :bzz: %%- @};- :bzz: %%- @};- :bzz: %%- @};- :bzz:

tassevasi

       La  multi  ani  sarbatoritilor de  astazi !!    ciucur (35), JohnSpatari (23), abeja (41), bionut (23),   : sampanie:

abeja

Multumiri d-lui Orban si Tassevasi.Un  An Nou Fericit !!!! : sampanie:

bee_lover

La multi ani Ciucur, JohnSpatari, Abeja, Bionut  :happy_birthday: : sampanie: :birthday:

G. Iulian

 :happy_birthday:   ciucur (35), JohnSpatari (23), abeja (41), bionut (23)  :happy_birthday:

sandupop

Citat din: Gheorghevici Iulian din Ianuarie 04, 2014, 09:09:57 AM
:happy_birthday:   ciucur (35), JohnSpatari (23), abeja (41), bionut (23)  :happy_birthday:
Cam tarziu... :rusine:, dar si din partea mea cele mei  bune urari. LA MULTI ANI, sarbatoritilor zilei.
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

mosunick

Cu anticiptie,

La multi ani tuturor Ionilor si Ioanelor!

Sa va tie Dumnezeu naravul bun sa 'grijiti de albine! :bzz: :bzz: :bzz:
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

Bătrânul


G. Iulian


prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

mape 48-petru manea


sandupop

Citat din: mape 48-petru manea din Ianuarie 10, 2014, 11:17:35 AM
LA MULTI ANI MOS VASILE !
Si din partea mea si a albinutzei. Tot ce este mai bun pe lume. :happy_birthday:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

orbanstefan64

 : sampanie: la multi ani tassevasi !!!  : sampanie:
         : sampanie: :happy_birthday:  : sampanie:

tassevasi

 :razz: :razz:  Ati  tabarit  pe  mie ,dragi colegi !!   Va  multumesc  f f mult  pt  urarile  dvs  de la Albinuta  pina la cel mai  Batrin   :razz: sunteti  niste oamenii si colegi  deosebiti  si de aceia   ma bucur ca sunt  alaturi de  dvs pe  acest  forum  de  "inalta  clasa ".
    Tot ce-mi  doriti mie  sa vi se intimple  si dvs .
   Numai bine  si bidoane  pline !

PS  Stiu ca mai tieziu intra  chinezi pe  forum si  sunt prea multi , nu mai putem posta si noi . :hi: :hi: