CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

exarhu

da

orbanstefan64

La Multi Ani sarbatoritilor  danrgd (30), lucian71 (41), marianpopa71 (41), catalin.diac (45), Handyman (34) !!!
:coffee: :beer: : sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie: :beer:

orbanstefan64

la multi ani domnilor  alin malin (47), mellificus (27), Cradle (25) !!!!
: sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

       : sampanie: : sampanie: la multi ani  adriann (36),!  : sampanie: : sampanie:
                              :birthday: :happy_birthday: :birthday:

orbanstefan64

  la multi ani  Alecs (64), mihaipop_55 (57), pistol28 (52), jenitama (56), johnny1985 (27)
:bzz: :coffee: : sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie: :coffee: :bzz:

Alecs

Multumesc orbanstefan64 , multumesc intregului colectiv pentru urari. La randul meu doresc sa aveti sanatate si sa va bucurati mereu de tot ce realizati. La multi ani si celorlalti sarbatoriti. Ci respect Alecs

orbanstefan64


orbanstefan64

                                     la multi ani  Cristian IONITA (38) !
: sampanie: : sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie: : sampanie:

Mihai Sergiu

Multumesc pentru urari Domnule Orban!!!  :thanks: :thanks: :thanks:
Nu am nici un stup , nevasta mea ii detine pe toti!

orbanstefan64

         la multi ani  alin_almir (30)!!!
: sampanie: :happy_birthday:  : sampanie:

KTA-APIDORNA - Ski

la multi,multi si sanatosi ani sarbatoritilor zilei !!!! : sampanie: :birthday:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

orbanstefan64

               la multi ani   Sabin Manolache (39), nikos (59), Hermannstadt (31) !!!
: sampanie: : sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie: : sampanie:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube