Sarbatori fericite tuturor

Creat de iftimie, Decembrie 24, 2009, 09:10:35 AM

« precedentul - următorul »

filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

emil.oltean

SARBATORI DE IARNA FERICITE PENTRU TOATA LUMEA SI APICULTORI SI NEAPICULTORI.
  SA DEA BUNUL D-ZEU CA LA ANUL ALBINUTELE NOASTRE SA NE ADUCA SATISFACTII.
                           
                            CRACIUN FERICIT                    LA MULTI ANI!

gore

Asteptam cu drag Craciunul! Este o sarbatoare minunata! Mai ales copiii care asteapta cu drag sa vina Mos Craciun sa le puna cadourile sub bradul cu beculete si globuri; mai vine si zapada care se asterne ca o plapuma rece, dar frumoasa, unde copiii fac Omuleti de Zapada. Urez tuturor forumistilor sa aveti Sarbatori Fericite! La Multi Ani!
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

Calin Catalin

La multi bzzzzzz  (adica ani) tuturor!!!  si un BZZ BZZ (Craciun)  fericit!!!
:hi:  :hi:  :smile:  :smile:  :hi:  :hi:  :)  :)  :hi:  :hi:
"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

nikberk

Дядо Коледа ви праща блага вест,
да празнувате безкрайно днес.
Да сте бели, румени,засмени
от хубави емоции зашеметени!
Цялото семейство да е на софрата
и с глъчка,смях безкрайни
да сте като децата малки.
Много здраве,любов до екстаз
и пари да се сипят над вас!
На всички колежки и колеги-Весела Коледа!

Popescu Gheorghe

Craciun fericit tuturor apicultorilor forumului cu sanatete si bucurii alaturi de familie!

may

Si eu urez sarbatori fericite si un AN NOU PLIN DE REALIZARI ,tuturor apicultorilor si echipei APIARDEAL.RO, Chiar daca nu am stupi pana an prezent dar va urmaresc de mult timp si ca an viitor vreau sa am si eu intrebari sa va pun privind stupina mea .Sunteti nemaipomeniti pentru ajutorul incepatorilor.

N A MARIN

CRESTINI,
INIMA MARE,
SPIRIT DESCHIS,
VIGOARE LA TRUP.
CREDINTA,IUBIRE,SPERANTA.
:hi: :nod: :smile:
MAI BINE MAI TARZIU DECAT NICIODATA

danut

Craciun fericit tuturor romanilor !

pharaonu75

sarbatori fericite si implinirea tuturor dorintelor!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

BOB0

CRACIUN FERICIT! tuturor colegilor si familiilor acestora  :hi:

albinasebes

sarbatori linistite si cu folos sufletesc tuturor.
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

Florin-braileanul (FlorinI)

La Multi Ani cu...



... VESELIEEEEE
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

crombra

Aceasta este adevarata fata a natiei romane. La vreme de sarbatoare se gateste cu ce are mai bun, urarile de bine.
Daruieste neconditionat celor in necaz. Isi intoarce fata catre Dumnezeu si-i multumeste pentru ce i-a dat peste an.
Varsa o lacrima pentru cei trecuti in nefiinta. Si cu sufletul primenit, ureaza semenilor sanatate si spor in casa.
Iar eu facand parte din marea natie romana nu pot decat sa urmez traditia milenara.
Sanatate, bucurie si belsug, fratii mei! Si La multi ani!
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/