Târgul apicultorilor profesioniști buzoieni, Ediția a III-a, 08-09 noiembrie 2013

Creat de romikele, Octombrie 29, 2013, 04:22:02 PM

« precedentul - următorul »

romikele

Avem onoarea de a face oficial anunțul din titlu și a vă prezenta invitația la acest eveniment deosebit organizat de către Asociația Apicultorilor Profesioniști Buzoieni.

Bătrânul

Fratilori din pacate vine vremea rea !!!!! La Buzau nu va fi tirg ci citiva localnici tremurind de fric si ploaie  :nod: :nod: PACAT !   :mad: :mad:

ady iulian


D006

  In restaurantul B90 e cald si bine !   Sigur va fi si vremea frumoasa .

SPYKAL


relutu


romikele

Anul acesta a fost, pe 15-16-17 februarie 2013.
In 2014 nu cred ca se va mai organiza, atat din motive financiare cat si a faptului ca dl. presedinte e in convalescenta dupa operatia pe coloana.

relutu

Imi cer scuze,abia dupa ce am intrebat am gasit un alt topic in care spune-ati ca nu se mai organiza din motive financiare.Am auzit si ca domnu Puisoru s-a operat.Pacat,deci trebuie sa mergem la Buzau.Multa sanatate d-lui presedinte Puisoru.Stiu ca anul asta s-a organizat in Martie,dar credeam ca s-a organizat retroactiv ptr anul trecut.Multumesc ptr raspuns.

romikele

Sa luam Buzaul cu asalt, pana anul viitor nu vom mai avea ceva asemanator in zona!  :hi:

Kov iulian

Citat din: relutu din Octombrie 30, 2013, 01:42:00 PM
Am auzit si ca domnu Puisoru s-a operat.Pacat,deci trebuie sa mergem la Buzau.Multa sanatate d-lui presedinte Puisoru.
Tot hernie de disc sau ceva la coloana nu?
Vai de mama noastra ne facem spatele arsice cu ocupatia asta.

romikele

Hernie de disc. E la moda, am deja vre-o 5 colegi operati, cred ca in curand imi vine si mie randul  :sad:

relutu

Eu am lombo-sciatica,care dupa spusele unui medic e prima treapta pana la hernic.

orbanstefan64


orbanstefan64


D006