Cursuri Apicultor modul II Slobozia

Creat de stefy.costea, Martie 03, 2013, 07:52:18 PM

« precedentul - următorul »

stefy.costea

Miercuri voi avea o intalnire cu o firma specializata in organizarea cursurilor de apicultor. Intentionez sa organizez cursuri pentru calificarea de apicultor in fermele de multiplicare. Pe 30 MArtie 2013 cred ca va fi prima zi de curs. Informatii despre taxa de inscriere, locatia cursului, lectori, durata cursului voi posta joi dupa intalnirea cu partenerii angrenati in acest proiect.

Astept sugestii si propuneri. Impreuna vom reusi sa punem pe picioare si o stupina pentru practica apicola in Slobozia.
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

stefy.costea

Cursurile de apicultura pe trei module de instruire ( initiere - calificare- producere material biolgic)vor incepe cel mai probabil pe 29 martie 2013;
Se vor desfasura la Clubul Tineretului din Slobozia in zilele de vineri - sambata si duminica incepand cu ora 9,00;
Tel:0733002012
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

D006


Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: stefy.costea din Martie 06, 2013, 01:44:21 PM
Cursurile de apicultura pe trei module de instruire ( initiere - calificare- producere material biolgic)vor incepe cel mai probabil pe 29 martie 2013;
Se vor desfasura la Clubul Tineretului din Slobozia in zilele de vineri - sambata si duminica incepand cu ora 9,00;
Tel:0733002012

cazarea? , la  pharaonu`?
ca  de  ciorba  de  burta  la  privighetoarea...  m-am  lecuit
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Martie 06, 2013, 10:50:06 PM
cazarea? , la  pharaonu`?
ca  de  ciorba  de  burta  la  privighetoarea...  m-am  lecuit

Te vei lecui si de cazare la mine... incepand de maine, in toate week-end-urile voi pleca de acasa intentionat, iar telefoanele le voi tine inchise! =)) =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

Doar sa ne lasi cheia sub pres la intrare ca in rest ne descurcam  :rotfl:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: dragos2006 din Martie 07, 2013, 08:36:37 AM
Doar sa ne lasi cheia sub pres la intrare ca in rest ne descurcam  :rotfl:!

da-o-n colo de  cheie...
vezi   ce  lasi in frigider

fara  cola  si  pepsi  ca   stii  ca  dragos e   alergic...
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333