Târg Apicol Cluj Napoca 2011-2012

Creat de centrulapicol, Ianuarie 17, 2011, 12:34:22 AM

« precedentul - următorul »

Florin_Dan

Dupa ce am umplut o dubita, si un turism de marfa de la targ (5 persoane) trebuia udata sa nu se strice, mai putin soferii. :rotfl:

pharaonu75

Spune-ne si noua, astia din sud, cine sunt cei din poze! Nu de alta, insa fata in fata sunt sanse cam mici sa ne intalnim, asa ca macar din poze sa ne cunoastem!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Bătrânul

Salutam Stuparii din zona nord vest si ii asteptam si alta data la fabrica de stupi Tg Secuiesc. I-am servit cu mii de stupi. ^:)^ ^:)^

Florin_Dan

Da, sa prezint persoanele din poza, de la dreapta la stanga:
Petrenciuc Dan, Tura Viore, Laza  Vasile, veteranul grupului de la salcam dl Botis Augustin, Balan Sabin si ultimul dar nu cel din urma, zic eu,  subsemnatul Sabou Florin, adica Florin_Dan,cum sunt cunoscut pe  forum :hi:

orbanstefan64

#79
Asociatia Crescatorilor de Albine din Transilvania (ACAT), in colaborare cu Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara (USAMV) din Cluj-Napoca si Viitor Sanatos Grup, au deosebita placere de a va invita la "Targul pentru un Viitor Sanatos" Cluj-Napoca 2012.
Evenimentul va avea loc la Casa de Cultura a Studentilor din Cluj-Napoca in perioada 3 - 4 martie 2012.

Pentru inscrieri si informatii:
E-mail: [email protected]
Tel.: 0744 98 65 59 - secretariat Viitor Sanatos Grup

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: orbanstefan64 din Februarie 12, 2012, 08:34:02 AM
Asociatia Crescatorilor de Albine din Transilvania (ACAT), in colaborare cu Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara (USAMV) din Cluj-Napoca si Viitor Sanatos Grup, au deosebita placere de a va invita la "Targul pentru un Viitor Sanatos" Cluj-Napoca 2012.
Evenimentul va avea loc la Casa de Cultura a Studentilor din Cluj-Napoca in perioada 3 - 4 martie 2012.

Pentru inscrieri si informatii:
E-mail: [email protected]
Tel.: 0744 98 65 59 - secretariat Viitor Sanatos Grup

tovarase Pista, postul unde ai pus invitatia pentru 2012, e postul targului din 2011  =)) =)) =))
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64

#81
o sa rog un moderator sa corecteze  :uimit:  =))

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: orbanstefan64 din Februarie 12, 2012, 06:39:36 PM
o sa rog un moderator sa corecteze  :uimit:  =))

foarte corect, moderatorul sa corecteze
iat tu ca penalizare vii la braila cand o fii sa se faca targul apicol
korekt?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64


iftimie

oricind la dispozitia apicultorilor ,in vedere construirii unei remorci,platforme sau container apicol,proiecte omologare RAR,livrare piese schimb si de cirlige de remorcare!

GIMS

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: iftimie din Februarie 12, 2012, 07:56:01 PM
Si vodca ruseasca cine o da?
exista 2 variante
alege ce crezi ca e corect sau ce iti convine...
1. de obicei cine intreaba...
2. cine e mai aproape de rusnaci... Botosani, Sihisoara sau Braila?

sa ne vedem sanatosi
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64

#86
hai sa o luam in ordine :prima sticla dl eftimie ca ii aproape,a doua sticla florin , a treia nu stiu ca eu is cam departe =)) =)) =))

puiu

ACA "VALEA JIULUI" Petrosani-judetul Hunedoara va avea mai multi apicultori la acesta expozitie.
Anul trecut au fost lucruri extra...

orbanstefan64