Târg Apicol Cluj Napoca 2011-2012

Creat de centrulapicol, Ianuarie 17, 2011, 12:34:22 AM

« precedentul - următorul »

hulpustinel

Domnul ing.Radu Pandea la sectiunea comunicari nu s-a filmat ? Va rugam postati sa vedem ce s-a discutat.

sas angelica

cred ca ar fi incaput si un stand cu stupii batranului.
si acum, poze:
Carpe diem!

sas angelica

prin pozele din postarea anterioara sunt: fratele meu, fiica mea, un vecin de acasa, tatal meu (cel cu haina neagra si cu carja) eu, domnul szasz lorinc si .....
Carpe diem!

sas angelica

urmatoarele
Carpe diem!

sas angelica

altele
Carpe diem!

sas angelica

inca
Carpe diem!

sas angelica

mai sunt?
Carpe diem!

sas angelica

si mai?
Carpe diem!

sas angelica

inca mai sunt
Carpe diem!

sas angelica

astea sunt ultimele. daca v-am plictisit, imi cer scuze :hi:
Carpe diem!

sas angelica

Citat din: ioanardelean55 din Februarie 27, 2011, 04:04:34 PM

Mai trebuie ceva : (sa nu uitati ).....IMPRESIILE . :thanks:

eu m-am simtit bine. mi-a placut la targ, insa nu sunt competenta a-mi da cu parerea. este primul targ de apicultura la care am participat. deci, nu am cu ce sa compar
Carpe diem!

Lammert Vlad

A fost un spatiu mult prea mic pentru multimea de oameni venita in vizita (cel putin sambata intre 11si 12),in rest a fost OK. :bravo:

AUREL_C.

Dezamagire totala! Am ajuns duminica la ora12. In fata 4 microbuze cu rame,la parter oferta bogata de miere dar la etajul I: 3-4 firme....SLAB...... . Noroc cu Ovisan ca am avut cu cine sa schimb 3 vorbe si sa cumpar ceva, in rest... . Am vrut sa fac poze ,sa va arat si voua dar nu am avut la ce.
Sper ca nu am fost prea rau dar asta este adavarul! Abia astept sa ajung la Blaj.

maximus

Citat din: AUREL_C. din Februarie 28, 2011, 09:37:34 AM
Dezamagire totala! Am ajuns duminica la ora12. In fata 4 microbuze cu rame,la parter oferta bogata de miere dar la etajul I: 3-4 firme....SLAB...... . Noroc cu Ovisan ca am avut cu cine sa schimb 3 vorbe si sa cumpar ceva, in rest... . Am vrut sa fac poze ,sa va arat si voua dar nu am avut la ce.
Sper ca nu am fost prea rau dar asta este adavarul! Abia astept sa ajung la Blaj.

  asa se-ntampla cand ajungi la spartul targului.

organizare foarte buna, spatiu generos, marfa pe ales.

pentru prima editie a fost nu bine, foarte bine.sunt sigur ca in cativa ani va deveni etalon pentru transilvania.

  felicitari organizatorului!!

sas angelica

eu am ajuns la targ sambata la ora 9,00. de la 9 si pana la 12 m-am tot invartit, am tot admirat, am mai si cumparat cate ceva si-am tot facut la poze. deci, targul a fost foarte bine aprovizionat, dar daca are cine cumpara si marfa se termina. si, sambata a avut cine cumpara. au fost standuri unde, ca sa fac poze trebuia sa-i rog pe cumparatorii-vizitatori sa-mi de-a voie.
felicitari d-lui Pandrea. desi a fost primul targ la care am participat, eu cred ca in scurt timp va fi reprezentativ pentru Ardeal. imi dau cu parerea pentru ca m-am uitat la pozele postate pe forum la alte targuri si, cred ca cel de la cluj a fost bine organizat  si administrat. :bravo:
Carpe diem!