Târg Apicol Cluj Napoca 2011-2012

Creat de centrulapicol, Ianuarie 17, 2011, 12:34:22 AM

« precedentul - următorul »

Bătrânul

CER SCUZE STUPARILORI pentru neparticiparea la acest eveniment. Daca doriti un tirg adevarat la Cluj trebuie sa stabiliti o data (o singura zi ) Ne sta la dispozitie o parcare subterana incalzita iluminata . Decideti ce doriti sa va aducem si cind. Garantat vor veni OVISAN, FAGURI RASCANU si sirmelede inox GRANDMETAL.  INVITAT ORSICINE sa-si vinda marfa .

Lammert Vlad


florinpop

O sa vin si eu la targ ne vedem acolo :yes: :hi: :hi: :hi:!

mihaipop_55

Astept ca un copil nerabdator ziua de sambata 26 feb.ca sa simtim bucuria reintalnirilor la Cluj Napoca,mai ales ca este aproape de Maramures si sper ca si exponatele  sa satisfaca toate gusturile si toate pretentiile.Felicitari d-lui ing.Pandrea si echipei care l-a ajutat!!!

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: mihaipop_55 din Februarie 23, 2011, 10:54:25 PM
Astept ca un copil nerabdator ziua de sambata 26 feb.ca sa simtim bucuria reintalnirilor la Cluj Napoca,mai ales ca este aproape de Maramures si sper ca si exponatele  sa satisfaca toate gusturile si toate pretentiile.Felicitari d-lui ing.Pandrea si echipei care l-a ajutat!!!


nu uitati fotografiiiiiiiii

nu pot ajunge, ca va salvam eu  :wink2:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

mihaipop_55

O sa facem fotografii numai sa ne tina telefoanele! si in plus pentru stupari si nu numai este un eveniment care trebuie promovat.

pharaonu75

Domnul doctor Stangaciu ne-a trimis urmatorul mesaj:
" Sambata aceasta voi fi in Cluj la Targul apicol organizat de dl. Radu Pandrea la Casa de Cultura a studentilor.
Va rog sa transmiteti pe Forumul dv. ca toti cei interesati de Apiterapie pot participa la conferinta pe care o voi oferi acolo."

Daca as fi putut ajunge la targ, cu siguranta nu as fi ratat aceasta conferinta!

P.S. Asteptam cat mai multe fotografii si impresii de la cei care vor fi prezenti.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

sas angelica

am fost ieri la cluj, :hi: la targ. acum se descarca pozele. o sa le postez in seara aceasta.
Carpe diem!

ioanardelean55


Mai trebuie ceva : (sa nu uitati ).....IMPRESIILE . :thanks:

Bătrânul

Si mentionati va rog daca mai incapea un stand cu "Stupii Batrinului"   :rotfl: :rotfl: :rotfl: Stiu numai ca Rascanu cu fagurii a plecat de simbata  Si Ovisan de Nicolas azi a fost la Fagaras. =D> =D> =D>

pharaonu75

Si de la Slobozia au fost producatori care au plecat de sambata... terminasera de vandut marfa!
Apisrom este unul dintre acesti producatori!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: sas angelica din Februarie 27, 2011, 03:53:07 PM
am fost ieri la cluj, :hi: la targ. acum se descarca pozele. o sa le postez in seara aceasta.

^:)^  ^:)^   ^:)^

poze  =D> poze  =D>

poze  =D> poze  =D>

poze  =D> poze  =D>
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

stupar

Astept pozele cu nerabdare, ca eu aparatul foto am uitat acasa.Cu telefonul nu m-am necajit.

dedu

Am fost si eu in Cluj la targ azi,a fost placut si multe ''chestii'' de vazut-cumparat-vandut,reusit targul dupa parerea mea si a unui vanzator de miere si alte produse apicole care ma stia dar nu stiu de unde si cine este:)
http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!

centrulapicol

Citat din: Batrinul din Februarie 27, 2011, 06:47:12 PM
Si mentionati va rog daca mai incapea un stand cu "Stupii Batrinului"   :rotfl: :rotfl: :rotfl: Stiu numai ca Rascanu cu fagurii a plecat de simbata  Si Ovisan de Nicolas azi a fost la Fagaras. =D> =D> =D>

   Prietene ... ti-am spus din start ca in urma accidentului suferit de Polgar, s-a creat loc si pentru voi ... Ai inceput sa vorbesti despre demnitate si onoare (cuvinte ale caror sens nu le prea cunosti ), incheind cu un raspuns clar: "NU VENIM LA CLUJ".
   Daca ai fi putin mai informat, ai sti ca Nico de la Ovisan, a fost la Cluj de vineri, si a stat pana duminica impreuna cu sotia lui. Singurul absent (exceptand-ul pe Nektar King) a fost Apitotal, care din cauza vremii a hotarat sa nu mai mearga nici in Ungaria nici la Cluj. 
Cu stima
                          ing. Radu Pandrea