Andreiu Oprea

Creat de andreiu, Martie 25, 2013, 09:16:15 PM

« precedentul - următorul »

banateanul

Tinere coleg te vad ca pendulezi intre ginseng si recomandari usor malitioase de fetite,eu iti spun in cunostinta de cauza ca recomandarea de pe youtube este de exercitii cardio benefice sanatatii si nu de fitnes,cit despre cautarea daltii cind o sa ajungi la virsta noastra peste 25 de ani ,poate ca o sate ajuti cu gipiesul pina atunci mai stai o tura sau cit e nevoie,
   cu prietenie Banateanul

andreiu

       Nu reusesc sa intru pe adresa cu pricina, ca sa-mi pot da cu parerea. Dane fi bun si pune-o aici pentru a intra direct cu simplu clic.

pharaonu75

Am rezolvat eu link-ul! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

andreiu

      Multumesc pharaoane ! Prietenul nostru din Banat  nu are preferinte rele !! :razz: Mi-ar conveni si mie un asemenea consultant de sanatate. Din pacate trebuie sa-mi dau pe razatoare singur morcovul si telina.

andreiu

       Ceasul meu biologic conectat cu siguranta la prostata, imi da desteptarea invariabil in jurul orei 4 dimineata. Dupa o saptamana de regim sever, doar cu legume si fructe simt o ameliorare evidenta a artrozei de sold. Sunt sigur ca la aceasta contribuie si sucul de gelatina alimentara cu lamaie si miere care il beau zilnic. Nu iau nici o pastila din farmacie si nici un fel de gel reumatic. Sunt hotarat sa experimentez o posibila vindecare cu produse naturale. Simt ca sunt pe drumul bun.

G. Iulian

Să fie într-un ceas bun!  :hi:

banateanul

Exercitiile cardio sint foarte utile pentru a activa sistemele circulator,,,respirator ,digestiv ,locomotor asta pe bune si daca se suprapun unui regim alimentar daca se poate vegan, cu restringerea aportului de proteina animala, suta la suta aduc reale benficii pentru sanatatea  batrinilor
       Cu prietenie  Banateanul

andreiu

       Multumesc de recomandare banatene, cu tic-tacul stau bine, cu respiratia asisderea ( am lasat fumatul in urma cu  cca 15 ani ), acum am trecut si la cruditati, asa ca astept linistit sa vina si SANATATEA ! :razz:

andreiu

       Determinat de starea de sanatate actuala, evident ca cea mai mare parte a timpului o petrec in casa . Si evident ca urmaresc cu predilectie emisiunile televiziunilor de stiri. O sa-mi dau cu parerea  in legatura cu principalele subiecte de actualitate.
       Am ajuns sa o vedem si pe asta : Nuti, dupa un scurt show mediatic a ajuns cu bine la destinatie. Cred ca premiul urmator de cel mai tare reporter al tuturor televiziunilor va fi declarat acela care va reusi s-o filmeze pe madam Udrea facand ceva pe wc-ul turcesc din dotarea camerei de detentie.

bismark

    Referitor la cruditati uite reteta pe care o fac de citiva ani - portii egale din urmatoarele cruditati., sfecla rosie, morcov, telina, ridiche neagra pe fiecare le razi pe razatoare si le amesteci.Dupa care le adaugi un mix de otet de mere cu miere si miere cu putin ulei de masline. Le amesteci bine si le pui in borcane mici ca se le consumi la micul dejun ca salata.Am zis in borcane mici ca ele se oxideaza repede si e bine sa le consumi cind le-ai desfacut in 2-3 zile.Despre ce proprietati are poti vedea la fiecare ce este in combinatie.Pentru cei cu ponderabilitate goji este cel mai bun remediu si rezista si in timp.Verificat in acest an.Cu respect ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

mape 48-petru manea

Citat din: andreiu din Februarie 13, 2015, 01:59:41 PM
       Determinat de starea de sanatate actuala, evident ca cea mai mare parte a timpului o petrec in casa . Si evident ca urmaresc cu predilectie emisiunile televiziunilor de stiri. O sa-mi dau cu parerea  in legatura cu principalele subiecte de actualitate.
       Am ajuns sa o vedem si pe asta : Nuti, dupa un scurt show mediatic a ajuns cu bine la destinatie. Cred ca premiul urmator de cel mai tare reporter al tuturor televiziunilor va fi declarat acela care va reusi s-o filmeze pe madam Udrea facand ceva pe wc-ul turcesc din dotarea camerei de detentie.

chiar nu as vrea sa vad asa ceva---si asa mi-e o scarba cand o vad  :qp:

andreiu

      Gicule, reteta ta este ceva mai elaborata decat am facut eu. Otetul de mere si uleiul de masline vin cu ceva in plus. Am bagat la dovleac si de maine completez.
       Petre, basoldina merita acest exercitiu de umilinta. Desi pe undeva este si de admirat, daca ar fi s-o comparam in ceea ce priveste atitudinea, cu colegul sau de parlament, armeanul Vosganian.

andreiu

     Risc un prognostic :  Cand pericolul unei arestari se va apropia de Basescu, acesta va divorta de Maria, pentru prezervarea averilor acumulate ( dupa modelul Cocos si a altor mahari arestati ).

bio

..parca Udrea si-a vindut si toate proprietatile ... parca simtea ea ceva..http://www.hotnews.ro/stiri-politic-18357719-elena-udrea-vandut-ultima-casa-aveam-nevoie-bani-investit-agricultura-turism.htm

basescu cum este bisnitar sadea,....sa aiba grija aia de la RAAPS sa nu vinda si vila care i-au dat-o sa stea in ea..:))

andreiu

       Pentru mine este din ce in ce mai clar ca intre cei doi protagonisti nu au existat doar relatii de subordonare si amicitie, ci mult mai stranse. Includ in aceasta afirmatie o foarte posibila relatie de concubinaj combinata cu una de afaceri infractionale ( de a face sume mari de bani ).   Modalitatea de a face acesati bani negri nu este inventia lor, exista deja cutuma de a se percepe la aprobare un procent din fiecare contract atribuit castigatorului de contract finantat din bani publici , de la buget.