Calendar APIARDEAL

Creat de dragos2006, Decembrie 10, 2009, 08:08:06 PM

« precedentul - următorul »

D006

si eu am facut un calendar pt mine si ceva prieteni

filip

Citat din: mariussi eu am facut un calendar pt mine si ceva prieteni
Ia sa vedem,laudarosule! :rotfl:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

sper ca merge poza acuma ca am micito putin

D006

Frumos facut dar nu vad un tel ceva

D006

Citat din: filip
Citat din: mariussi eu am facut un calendar pt mine si ceva prieteni
Ia sa vedem,laudarosule! :rotfl:
cu ce am gresit domnu FILIP ???????? :nono:
AM ZIS : este pentru mine si niste prieteni
                                                                    cu stima MARIUS

D006

Citat din: AndreiRN
Citat din: gyl_tv09
Antodeauna sa ne gandim la ceva frumos la ceva dragut ceva care sa placa ochiului si sufletului.........adica la niste stuparite dragute....adica la Gabriela  ...adica la....va rog si pe dumneavoastra sa propuneti...sa trimiteti poze.....
Apicultori sunt in general oameni conservativi cu sotii acasa si nu prea au curajul sa se uite la astfel de calendare.
Asa vrei tu?
M-ati anteles gresit,eu nu m-am referit la dragute an c.... gol, eu m-am referit la gingasele si dragutele noastre sotii,la colegele noastre apicultoare ...pe care de multe ori le confundam cu albinutele noastre dragi.....

D006

OK, incepe tu atunci si sa vedem ce poza cu sotia ta gingasa si dragutza vrei sa pui pe un calendar public.

filip

Marius,
Era doar o provocare sa ne arati si noua.
Am ramas fara replica,cinste tie! :)
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

Decembrie in stupina

D006