Acest topic a fost mutat la Incinerator.

Creat de albine, Aprilie 08, 2012, 06:28:16 PM

« precedentul - următorul »

albine


Nu gasesc acest Incinerator.Precizati unde se afla .
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

pharaonu75

Asta este curiozitatea ta pe un forum apicol? :uimit: :uimit:

Incineratorul este un loc unde ajung topicurile care dau prin balarii, pentru a fi vizualizate si analizate de echipa administrativa.
In functie de concluzie (vot majoritar) aceste topicuri fie sunt sterse fie revin pe forum.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

albine

 Propunerea mea este ca acest nume de Incinerator  sa fie redenumit ,  botezat  Incinerator LIBERTATE.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

orbanstefan64

#3
in afara de stuparit ai de toate in program scrie ceva de albine ...albine
sa traiesti...............!!!!! :hi: :hi: :hi:

romikele

Daca nu lasam democratia la maxim, botezam topicul "Incinerator de albine" dar de alea rele si tafnoase  :razz: :wink2:

POSTASUL

Citat din: albine din Aprilie 08, 2012, 06:28:16 PM

Nu gasesc acest Incinerator.Precizati unde se afla .
ai grija fiule  ^:)^ sa nu te arzi  umbland la incinerator   :nono:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

Citat din: romikele din Aprilie 08, 2012, 09:36:27 PM
Daca nu lasam democratia la maxim, botezam topicul "Incinerator de albine" dar de alea rele si tafnoase  :razz: :wink2:
eu cum am alergie la intepaturi nu mi place de fel sa lucrez cu albine agresive  :nod: :nod:
:hi: :hi: :hi:

albine

Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

filip

Citat din: albine din Aprilie 15, 2012, 07:27:51 PM
Sa inteleg ca nu va place libertatea   :hi: :hi: :hi:
Ce inseamna libertate in opinia ta?
Incestul e ceva normal in opinia unor capete luminate daca e acceptat de ambele parti.O fi legal dar nu moral.
Opinia noastra o cunosti,poti sa o accepti ori nu.Alegerea iti apartine.

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

albine

#9
Eu aleg libertate. :hi: :hi: :hi:
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

orbanstefan64

 :bravo: alegere perfecta. sa traiesti ...........!!!!
:hi: :hi: :hi:

albine

Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.