buletinul apicol al lui marinlm64

Creat de marinlm64, Octombrie 30, 2011, 09:28:09 PM

« precedentul - următorul »

bio

Citat din: marinlm64 din Decembrie 07, 2013, 09:03:21 PM
http://www.youtube.com/watch?v=z5nTlYKdcxg#ws

Sa traiesti nea Marine ...

... ai fost multumit de "aparatorul de urdinis"...? S-a simtit cumva la iernarea familiilor de albine .

Am cam terminat munca la albine si dupa una , doua zile de stat degeaba hai sa mai mesteresc ceva si cum imi ramasese in gind "aparatorul de urdinis" ma gindesc sa aplic inovatia dumitale sa  fac ceva asemanator .

gore

Marine, cum e vremea pe meleagurile tale. La noi a venit iarna, azi a nins prima data.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

bio

Citat din: gore din Noiembrie 28, 2014, 10:17:16 PM
Marine, cum e vremea pe meleagurile tale. La noi a venit iarna, azi a nins prima data.

..  nea' Marine .

Nea Marin sa aiba ceva probleme  ?... vad ca nu a mai postat nik de ceva timp..

bismark

    Cred ca are ceva cu calculatorul ca il vad ca se conecteaza si pica des pe skype.Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

bio

....imi era teama sa nu se fii imbolnavit. Doamne fereste !!!

marinlm64

iatăl pe nea Marin ...este bine si sănătos dar puţin sau mai mult e certat cu iutubu  :smile:fincă pe tarcurs cred că -mi şterg toate filmele ,pana acum mau şters sonoru de la 14 filme si eu le-am sters detot că mor pus la melodia de 20 sec ce încep filmele ,că nam dreptu de autor ,dece mior pus dabia acum după 2 ani ...cred că cineva intenţionat a făcut asta ,aşa că îmi pare rău de asta că mi-am pierdut vremea înzadar ,şi o sa vad pe parcurs ce o să mai fac ....vă salut si sărbătorile de iarnă să le petrecem cu bine si sănătace ...

romikele

Marine, noi aici n-avem treaba cu drepturile alea de autor, asa ca daca vrei poti urca toate filmele pe serverul Apiardeal.
Daca esti de acord, voi crea un cont ftp pe care sa le poti urca.

Sanatate!

marian sima

Nea Marin nu esti singurul,si eu am avut probleme cu niste filmulete.

Radioul  mergea si au spus ca nu am dreptul de autor pentru melodii.

oroles

Nu exista numai youtube pe tot netul. Exista si vimeo si trilulilu si multe alte site-uri unde poti urca filmele. Eu recomand vimeo.

PS: Acum am vazut ca mi-a luat-o inainte Romikele si a pus buton pentru vimeo. :D
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

pharaonu75

Citat din: oroles din Decembrie 17, 2014, 06:47:22 PM
...
PS: Acum am vazut ca mi-a luat-o inainte Romikele si a pus buton pentru vimeo. :D

Are Romikele asta butoane pentru orice... =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

marinlm64

eu sant de acord punetile si pe apiardeal dar io asta nustiu so fac

marinlm64

melodia este sarbească de bora dughici si o cheamă pcelica sau albiniţa ,dar după atat timp sa-mi faca asta...

apivasmob

Citat din: pharaonu75 din Decembrie 17, 2014, 07:24:13 PM
Citat din: oroles din Decembrie 17, 2014, 06:47:22 PM
...
PS: Acum am vazut ca mi-a luat-o inainte Romikele si a pus buton pentru vimeo. :D

Are Romikele asta butoane pentru orice... =)) =))

Romikele are butoane pentru tot :) :)
Sanatate tuturor apicultorilor

G. Iulian

Cum am mai zis nea Mărine: am toate filmele legate de albine ce le-ai postat, sau aproape toate. Avem sonor avem de toate  :hi: . Dacă nu le mai ai ştii unde le găseşti.

G. Iulian

Am numarat: sunt 168 de filme la mine.  :)  :hi:   Dacă îmi spuneţi cum să le postez şi nea Mărin este de acord postez tot ce am din filmările dânsului.   :hi: