buletinul apicol al lui marinlm64

Creat de marinlm64, Octombrie 30, 2011, 09:28:09 PM

« precedentul - următorul »

Fane

 Mulțumesc mult pentru rețetă și multa sănătate.
O sa va spun cum ai ieșit.

Fane

Au ieșit super bune gogoșile mulțumim încă o data pentru rețeta am făcut și poze le-am tăvălit puțin prin zahar sa nu le fie frig pentru ca pe la noi e foarte ger.

pharaonu75

Fane, trimite-mi si mie vreo 2-3 gogosi pe PM! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Terminati cu gogosile pe Apiardeal!  =))

marinlm64


Razvan HD

Deci mi-ati facut si mie o pofta cu gogosile alea de maine o rog pe maicamea sa imi faca si mie , o sa pun poze cu ce va iesi !  :nod:
:hi:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Fane

Asa sa faci dar dacă ați observat la mine e una mai mare deasupra aia e MATCA

Razvan HD

Citat din: fane din Ianuarie 12, 2013, 09:33:03 AM
Asa sa faci dar dacă ați observat la mine e una mai mare deasupra aia e MATCA

=))
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

silviu

   Mai terminati mai cu "catelul lui Pavlov".Unii cu gogoasele,altii cu" porcoasele" si altii saliveaza ca si catelul lui Pavlov ca tin cura de slabire  =)).Ceai de catina,suc de catina,tort de ... vise ,cozonac de...,
"Dumnezeu nu ne cere minuni.Acelea le face EL."
     Arhm.Arsenie Boca

marinlm64


Razvan HD

Multumim Nea 'Marine de filmulet !!!
Sfarsitul a fost nemaipomenit !  =D>  =))  =))
:hi: :hi: :hi:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Toma Sergiu

Mare dreptate ai Nea Marine !!!!!!!!! Nu uitati pentru cei care doriti sa incepeti in apicultura cel mai bun model de lada e orizontalu , ierneaza extraordinar de bine !!!! Am simtit asta pe pielea mea ...... Bravo frumos video !!!

orbanstefan64

,,nu te lua dupa marin,, vezi ca profu online  :nebun:
=)) :rotfl: =)) :rotfl: =)) :rotfl:
:hi: :hi: :hi:

Toma Sergiu

Daca lucrez pe lada profului Ursu la 20 de ani ma vedeti cu par alb in cap  :) :D :rotfl:

orbanstefan64