Sa radem putin

Creat de Bătrânul, Februarie 06, 2009, 06:41:57 PM

« precedentul - următorul »

Kov iulian

Un cuplu era in vacanta in Pakistan. La un moment dat au intrat intr-un mic magazin de sandale. Vinzatorul le spuse:- Am niste sandale speciale de care voi doi sunt sigur ca ati fi interesati. Cu ele se poate face sex salbatic, cum face o mare camila a desertului.Sotul simtea ca nu are nevoie neaparata de ele, considerandu-se un maestru al sexului, asa incat il intreaba pe vanzator:- Cum ar putea niste sandale sa imi mareasca potenta?Pakistanezul a replicat:- De ce nu le incerci si vezi de unul singur?Sotul, s-a hotarat in cele din urma sa le incerce. Imediat ce si le-a pus in picioare, privirea lui a devenit salbatica. Era ceva ce sotia lui nu mai vazuse de multi ani – putere sexuala pura. Vanzatorul incerca sa zica ceva dar... Cat ai clipi din ochi, sotul l-a impins pe pakistanez, l-a aruncat pe masa si a inceput sa traga de pantalonii tipului.In tot acest timp pakistanezul zbiera disperat:

- LE-AI PUS INVEERS ! LE-AI PUS INVEEEERS!!!

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

jenica67

        Zice ca un tip pe titanic le spune : baieti am doua vesti, una buna si una rea, cu care vreti sa incep ?
Comandantul zice - incepe cu aia rea.
- Ne vom lovi de un aisberg si ne vom scufunda.
- Si aia buna ??
_ Dupa ani, se va turna un film dupa eveniment, care va lua Oscarul !
=))  =))   =))
Ar fi simplu, daca nu ar fi asa de complicat, sau ne pare numai noua ?

pharaonu75

Eu il stiam altfel!
Vestea rea era ca nu mai aveau apa si gheata pentru spritz, iar vestea buna era ca au fost loviti de un iceberg si vaporul "ia apa"! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi


mellificus


mellificus


tassevasi


pharaonu75

Un apicultor impatimit! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

Citat din: Kov iulian din Decembrie 07, 2012, 08:33:58 PM
Programul sărbătorilor de iarnă:- 20 decembrie 2012 – pregătirea pentru sfârșitul lumii- 21 decembrie 2012 – începutul sfârșitului lumii- 22 decembrie 2012 – sărbătorirea oficială a sfârșitului lumii- 23 decembrie 2012 – sfârșitul oficial al sfârșitului lumii- 24 decembrie 2012 – Mahmureala de după sfârșitul lumii- 25, 26 decembrie - Crăciunul- 31 Decembrie 2012 – pregătirea pentru anul nou Brad.. Șampanie..Cadouri ...etc...- 1 ianuarie – începutul noului an...- 2, 3 ianuarie – mahmureala după anul nou- 4 ianuarie – pregătirea pentru sfârșitul lumii... pe stil vechi...

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Oferta metro de sfarsitul lumi

Metro transforma Sfarsitul Lumii: Promotie Televizoare


Ce parsivi sunt toti acum, au stat cu morcovul in fund pana dupa si dupa se dau mari glumeti  ca ei stiau ca nu va fi nimic .

Kov iulian

Votati cu  M.......a   :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: 




Iar ca sa nu se simta discrimintati USL-usti  votati si cu L.....a  :rotfl: :rotfl:








marius_vfp

ca sa fiu pe aceasi tema :

Si-a fracturat penisul (20 septembrie 2005)

saracul tanar de 52 de ani tocmai se pregatea sa se insoare  ,fiti atenti la ce zice reportera pacat de ele cas blonde .atentie la sculeeeeeeeeeeeeeeeee...........
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

tassevasi

  Pai daca o repara ,pina pe la 90 de ani nu o sa mai aiba treaba , daa .....treb sa o  dea stirea pe post  , sa stie nevasta  de ce nu mai poate ,ca deabia s-a  insurat omul.

Kiwi Bee

Citat din: pharaonu75 din Decembrie 21, 2012, 10:39:29 AM
Un apicultor impatimit! =)) =))

La asta nui place sa lucreze cu stupi orizontali  :nono:

orbanstefan64

poate va trece pe pavilionar  :rotfl: =))

cornelioandanciu

Cum sa aiba cineva erectie atunci cand cara saci? Doar daca nu cumva cara sacii cu ajutorul respectivului organ... =))
Va salut.