Sa radem putin

Creat de Bătrânul, Februarie 06, 2009, 06:41:57 PM

« precedentul - următorul »

Woolf


pharaonu75

Acest medicament trebuie prescris neaparat de doctorul PĂMÂNTEANU =)) :rotfl: =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefanescu

Daca nu are SALOP sau macar LOPATIN ...... Cred ca Ministerul Sanatatii nu prea isi face treaba  =))
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

emilavram


adi-m


pharaonu75

Mishto triunghi! =)) =))
Doar ca era cu varful in jos! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

desteapta foc........da in gropi :rusine: :rusine: :rusine:

orbanstefan64

Citat din: pharaonu75 din Martie 08, 2012, 12:24:25 PM
Acest medicament trebuie prescris neaparat de doctorul PĂMÂNTEANU =)) :rotfl: =))
se mai asociazea cu :popanol ,lutoid, lopadoid,sicriol s.a.m.d :rotfl: :rotfl: :rotfl:

iunicu

#1133
Sotia pleaca singura in concediu in Caraibe si intalneste acolo un negru cu penisul mare cu care decide sa aiba o aventura. Dupa prima noapte de amor, femeia il intreaba cum il cheama.
-Nu-ti spun, ca razi de mine! ii raspunde negrul. Trece o noapte, trece a doua, dupa vreo trei-patru zile de sex salbatic, femeia il intreaba iar pe barbat cum se numeste.
-Nu-ti spun, ca razi de mine! ii raspunde barbatul. Trece o saptamana, concediul femeii se apropie de final. In ultima noapte aceasta ii spune.
-Te rog, spune-mi cum te numesti. Am petrecut cateva zile de vis iar tu nu vrei sa-mi spui cum sa te alint in amintirea mea. Induplecat, negrul ii marturiseste numele sau nu inainte de a o ruga sa nu rada.
-Ma cheama "Zapada". Femeia incepe sa rada in hohote, cu lacrimi in vreme ce negrul o privea trist.
-Vezi, ti-am spus ca ai sa razi de mine!
-Nu, ii raspunde femeia. Ma gandeam ce-o sa isi imagineze sotul meu cand ii voi spune ca am avut parte zilnic de 30 cm de zapada in Caraibe.




O sticla de vin contine mai multa filozofie in ea decat orice alta carte din lume.


emilavram

Exact ca in balada populara MIORITA, pe un imas isi pasteau oile trei ciobanei, cu trei turme de miei.
Unul moldovean,unul vrancean si altul ungurean.
Stateau ei rezemati in bate si discutau teme majore ale civilizatiei mondiale...
Vine vorba de limbi straine.
Baciul moldovean: Parerea mea este ca cea mai grea limba este limba engleza.Uite, de exemplu, ei scriu SHAKESPEARE si citesc "sheikspir".
-Aiurea, spune baciul vrancean, cea mai grea limba este franceza!Ei scriu BAUDELAIRE si citesc "bodler"....
Baciul ungurean nu se rabda si sare si el:
- Cum pote la voi se vorbeste ase? Voi ce fel de rumuni esti? Cel mai greu limbe este rumuneste....
In rumuneste se scri CABANA VALEA MURESULUI, dar se citesti "keskemet domokos polvon"...

=))  :rotfl:

jenica67

Bula ai citit : Iarna pe ulita ??
Doamna profesoara, eu nu citesc nici vara pe terasa, si dumneavoastra vreti sa citesc, iarna pe ulita ??
Ar fi simplu, daca nu ar fi asa de complicat, sau ne pare numai noua ?

POSTASUL

comunicarea virtuala =))   =))
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: POSTASUL din Martie 19, 2012, 06:06:02 PM
comunicarea virtuala =))   =))
Si cand te gandesti ca poate sa se intample si la sexul opus asta!!! =))
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

KTA-APIDORNA - Ski

Si cateva faze tragic-comice....de enu: sa nufaceti asa ceva acasa!!! :lol: :redcard:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/