Targ APICOL IASI 2011

Creat de albine, Februarie 20, 2011, 07:39:59 PM

« precedentul - următorul »

gheco

Mi-ar face placere sa particip la toate targurile. Am constatat ca la fiecare targ la care am participat anul acesta, am luat cunostinta de  cate un aspect inedit in cresterea albinelor. La o bere cu prietenii mai 'citesti' cate una: la Slobozia de la Valter, la Iasi de Bucovineanu ...
La Iasi organizatorul, dr. Sebastian Ciocan, gazda primitoare, firmele expozante, cu marfa diversificata si suficienta pentru prima zi, au invatat (unele) ca la targuri se fac si promotii, vremea a ajutat pe toata lumea (foarte frumos) si berea de la pizzerie a prins foarte bine.
Am facut si eu cateva poze, dar nu de artist (Florin sau Stefanescu). Sunt in folderul Iasi2011 se pe www.gheco.sunphoto.ro
Dupa ce am plecat de la targul apicol am vizitat si targul de preparate culinare in aer liber.
Numai bine va doresc.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

albine

#46
Magic Pizza.Vremea tine cu noi.Dumnezeu tine cu noi.Organizatorul tirgului tine cu noi.Cu stima Albine.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

albine

#47
Caldura mare.Vremea tine cu noi.Dumnezeu tine cu noi.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

D006

Citat din: teinegru64 din Martie 05, 2011, 10:12:04 PM
Unii nu aveau timp nici macar pentru poze.Felicitari dl. Ciocan Sebi.


De la dreapta David Nick, Lucian Avram, Sebastian Ciocan, si Bunka