CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

 :bzz: :bzz: : sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie: :bzz: :bzz:
                                     La multi ani!!!

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: romikele din Septembrie 15, 2011, 12:09:14 AM
Doi tinerei, de 24 respectiv 25 de ani, primesc azi urarile noatre: nicolaescu_87 si marius2010
:happy_birthday: :birthday: : sampanie: @};- %%- %%- %%- :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

la multi ani tinereilor, dar sa nu uitam.... "batraneii"

LA MULTI ANI ! sau romanescul.... :happy_birthday:




pentru....




pentru....



ioanardelean55
, un ardelean cu nume de ioan, tare drag mie....

nea ioane....
Să-ti vezi visul cu ochii, oricare ar fi el!
Să te iubeasca cei dragi iar ceilalti sa te lase sa traiesti in pace!
Să fii sănatos multi, multi ani!
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

ioanardelean55


    :uimit: Intelepte vorbe  :surprised:
   Multumesc ,,,FLORINE '' Sa ai si tu parte de ceace-mi doresti.  Doamne ajuta . ^:)^ ^:)^

pharaonu75

Acum a devenit vizibil in calendar si maestrul!
  : sampanie: : sampanie: :happy_birthday: : sampanie: : sampanie:
Multa sanatate si spor in toate!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

ioanardelean55


Va multumesc Domnilor  :thanks: ,dar pentru asta va trebui sa dati o  : sampanie: la Blaj anul viitor in caz contrar ma simt nevoit sa dau eu  : sampanie: : sampanie: iar daca nu faceti fata sper sa va ajute St. Orban  :happy_birthday:

pharaonu75

Va rog sa nu il amestecati pe Stefan Orban in treaba asta!
El raguseste de la berea rece! :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

ioanardelean55


Nu fiti egoisti , trebuie sa avem grija si de el ,uite cum facem ;Tu Faraoane aduci ceaiul (lasa albinele ) ,eu aduc acordeonul iar de restu se va ocupa D-nu Roman . :ok: Acum va las ca azi fac un clartan si nevasta-mia nu mai are rabdare ,.O zi buna cu :coffee: si :beer: :yes: SPOR LA TREABA

orbanstefan64

                                            :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
                                           cu putina intirziere dar cred ca este valabil

                        : sampanie: :birthday: LA MULTI ANI ionardelean55!!!!!!!!!! :birthday: : sampanie:

                                          :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

orbanstefan64

pai daca ii vb de bere............cit ati clipii is prezent. fie ea rece pina la urma nu conteaza dar  sa fie  cit de multa. :rotfl: :rotfl:
:hi: :hi: :hi:
era sa uit ,cazarea va fi  tot la copiii orfani???? =)) =)) =))

orbanstefan64


Bătrânul

La MULTI ANI IOANARDELEAN !!!! : sampanie: : sampanie: si  :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: ....rece

pharaonu75

Citat din: orbanstefan64 din Septembrie 18, 2011, 08:40:55 AM
...
era sa uit ,cazarea va fi  tot la copiii orfani???? =)) =)) =))

Stefane si acum ma tavalesc de ras cand imi aduc aminte ce a iesit in seara aia!!!
:rotfl: =)) :rotfl: =)) :rotfl: =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


ioanardelean55


  Multumesc Batrine si eu i-ti doresc viata lunga si sa ai parte de o tinerete fericita  =D> =D> :yes: