CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Florin_Dan


Florin-braileanul (FlorinI)

la multi ani nea stefanescu...
nu ai mai spus nimic despre poliuretanii tai cei noi
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

      :bzz: :bzz: la multi ani cu sanatate!!!!!! :bzz: :bzz:

                             :birthday: :birthday:     : sampanie:

prisecarul

LA MULTI ANI, SANATATE, FERICIRE SI NOROC, ALATURI DE CEI DRAGI!
:happy_birthday:   :birthday:
:coffee: :coffee:   :beer: :beer:   : sampanie: : sampanie:  @};- @};-  %%- %%-  :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

pharaonu75

LA MULTI ANI, Florine, sa fii sanatos si la punga gros!
: sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:
:bzz: %%- :bzz: %%- :bzz: %%- :bzz: %%- :bzz: %%- :bzz: %%-
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

va salut cu drag
multumesc de urari si de ganduri

sunt la servici, mananc prajituri
promit sa ma gandesc la voi si sa inchin un pagar in cinstea tuturor apicultorilor de pe forum si de pe peste tot
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

bee_lover

La multi ani domnule Florin, multa sanatate si tot ce va doriti!  :birthday: : sampanie:

mape 48-petru manea


POSTASUL

#879
donu Florin sa traiesti multi ani : sampanie: sanatate si multe bucurii alaturi de cei dragi


A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

nicu68

LA MULTI ANI ,,FLORINE si din partea mea,numai bine tie si familiei tele :hi: :hi: :hi: :bzz: :bzz: :bzz:

Bătrânul

Intrucit printre multele mele defecte am si  simtul cromatic scazut .  Tot urmaream cind se schimba culoarea la ziua exacta a lui Florin pentru a-l felicita , dar nu este suficient de diferit pentru ochii mei asa ca FLORINE CU INTIRZIERE TE ROG SA PRIMESTI URARILE MELE DE LA MULTI ANI !!! Rog moderatorii sa puna o diferenta mai proeminenta dintre sarbatoriti si cei care urmeaza ...

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: Batrinul din Septembrie 13, 2011, 06:28:57 PM
Intrucit printre multele mele defecte am si  simtul cromatic scazut .  Tot urmaream cind se schimba culoarea la ziua exacta a lui Florin pentru a-l felicita , dar nu este suficient de diferit pentru ochii mei asa ca FLORINE CU INTIRZIERE TE ROG SA PRIMESTI URARILE MELE DE LA MULTI ANI !!! Rog moderatorii sa puna o diferenta mai proeminenta dintre sarbatoriti si cei care urmeaza ...

batrane... respect si ganduri bune pentru tine
multumesc de uratura
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

ioanardelean55

#884
 LA MULTI , MULTI ,ANI  %%- SI MULTA SANATATE   :happy_birthday: : sampanie: