Romania in haos politic

Creat de dragos2006, Octombrie 13, 2009, 08:20:24 PM

« precedentul - următorul »

D006

  ATENTIE MARE !!!! cretinopatii din psd in frunte cu Ponta propun ca UE sa nu mai dea bani romanilor cat timp este Base la putere !  cata prostie , cata jogodie ! ce santaj murdar ! adica voi romani care aveti proiecte gen 112 , 141 , PNA daca nu-l dati jos pe Base noi vorbim la UE si va taiem banii .

CRISTI M

 Nu este chiar asa , vorbeste Boc prosti ...... . Sa puna mana sa acceseze banii nerambursabili ... daca sunt instare  , cei fara dobanda  . Nu imprumuturi de miliarede de Euro cu dobanda  , pe care ei ii fura si noi ii dam inapoi .

miere dulce

Eu totusi nu inteleg ce-i cu mutenia aceasta a lui Basescu.Era bine daca iesea macar la o televiziunesi spunea macar ceva

CRISTI M

La cate au intrat in cura lui in ultimele 10 zile , cred si eu ca nu mai poate vorbii . =))

sherifu dan

Incepe sa se scufunde corabia, sta ca sobolanul ascuns =))

miere dulce

L-a bagat pe Boc la inaintare sa traga ponoasele

D006

Citat din: CRISTI M din Ianuarie 23, 2012, 09:19:44 PM
Nu este chiar asa , vorbeste Boc prosti ...... . Sa puna mana sa acceseze banii nerambursabili ... daca sunt instare  , cei fara dobanda  . Nu imprumuturi de miliarede de Euro cu dobanda  , pe care ei ii fura si noi ii dam inapoi .

  Cum cand a apatut la TV Ponta cu Rovana Plumb si doreau sa invoce celebru articol 7 !  lasa vrajeala cu furatul ca nu tine ...

D006

pe asta il vreti presedinte ??????

CRISTI M

 Ar fi una din variante .
Anticipate nu inseamna C.Antonescu , poate fi chiar si D.Diaconescu ...... poporul alege .

D006

  Cu asta prim-ministru....

CRISTI M

De ce nu ? Sigur nu ar fi pupincurist ca Boc .

Kov iulian

#1556
Citat din: CRISTI M din Ianuarie 23, 2012, 09:19:44 PM
Nu este chiar asa , vorbeste Boc prosti ...... . Sa puna mana sa acceseze banii nerambursabili ... daca sunt instare  , cei fara dobanda  . Nu imprumuturi de miliarede de Euro cu dobanda  , pe care ei ii fura si noi ii dam inapoi .

Poate sa fie adevarat sau nu nu mai stii pe care sa ii crezi ca toti mint .
  Dar daca e adevarat nu e in sensul ca nu mai pot de grija ca fura Base fondurile UE  si acestea nu mai ajung pt a fi de folos tari, ci ca aceste fonduri se termina in 2013 si  nu mai apuca si ei sa se infrupte din ele , asa ca ii cred in stare a le zica alora de la UE
" draga UE suspenda un pic cateva luni fondurile astea pana venim si noi la conducere sa mai apucam si noi nu le  dati tot astora  "  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Am inteles alta traznaie acum ca manifestanti USL-ului ar cam incepe sa se "impunga" cu primi manifestanti care au iesit in strada .

Sa le fie rusine, ei de ce nu au avut tupeu sa iasa primi, probabil ca naravul asta li se trage din 89 de cand au furat puterea de la revolutionari .
Asta le mai lipsea  romanilor care au iesit in strada sa le bata obrazul politicienilor ca sunt corupti, dupa ce ca se " lupta " cu sistemul pt o viata mai buna vin acum si astia (membri partidelor de opozitie) sa se lege de viata lor si sa le bage pumnul in gura ?



cristian87

dragose tu faci exact ca maimuta asta
cand ramai fara argumente te dai un pas inapoi si arunci cu basisme =)) =)) =))
http://www.youtube.com/watch?v=UXHwIrEpeSQ
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

D006

  Copilu tu deocamdata nu reusesti sa treci de nivelul de bugetar frustrat si producator de focar de loca , asa ca mai bine te abtii in a te baga in seama cu mine !  :finger:

cristian87

baba acasa ti-i ficioru?
nu da vaca cu piciorul
Baba tu esti surda ?
dac-o mulg o dau in ciurda
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău