Romania in haos politic

Creat de dragos2006, Octombrie 13, 2009, 08:20:24 PM

« precedentul - următorul »

bucovineanu

Daca am inteles eu bine nevasta lui e frantuzoaica. O fi avut securitatea generali si printre francezi?

Alutus

Citat din: bucovineanu din Noiembrie 11, 2015, 10:40:19 AM
...e frantuzoaica.
Ei aş! E sub acoperire. Agenturili,  si conspiratiili.
Sa nu uiti Darie!

oroles

Citat din: bucovineanu din Noiembrie 11, 2015, 10:40:19 AM
Daca am inteles eu bine nevasta lui e frantuzoaica. O fi avut securitatea generali si printre francezi?
Asa, si?
Daca vrei pot incerca sa fac o lista de conducatori romani care au avut sotii de alta etnie decat ca romana. Ma tem ca ar dura cam mult. Francezii au avut un roman ales ca presedinte (Jacques Chiriac) si nu si-au pus probleme. Si noi avem un neamt in fruntea tarii.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

bucovineanu

Rezulta din postarea mea faptul ca sotia lui Ciolos,  fiind de alta nationalitate decat cea romana, ar fi un lucru rau? Postarea mea s-a vrut un raspuns la postarea anterioara.

oroles

Citat din: bucovineanu din Noiembrie 11, 2015, 12:49:02 PM
Rezulta din postarea mea faptul ca sotia lui Ciolos,  fiind de alta nationalitate decat cea romana, ar fi un lucru rau? Postarea mea s-a vrut un raspuns la postarea anterioara.
Atunci de ce ar fi contat? Nu inteleg! A fost o barfa?... Ma depaseste.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

Alutus

Citat din: vulpea din Noiembrie 11, 2015, 10:35:45 AM
PS.gura lumii zice ca socrul lui e general securist cu 4 stele ! sa fie oare adevarat ?
Tocmai ce ne lamuri radio Erevan. Zice ca nu e frantuzoaica, e vecina de la etaj si nu este socru-sau, e soacra-sa si nu are 4 stele, are decat 2, ca celelate 2 le dete la schimb pe 2 kile de fasole.  Si ca are drept misiune otravirea fantanilor. Faceti rezerve de apa si de prune uscate. Vin timpuri grele!
Sa nu uiti Darie!

bucovineanu


bismark

    Nu a inteles fiindca, vorba lui base a carui pupangiu cred ca este dupa toate ce a scris pe aici ,,un puiut de comunisto-securist,, si lor nu le poti schimba opinia.Cu respect  ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

pad3

apoi mai bismark vad ca ,respectele tale, buni pt tara is doar iliescu si ai lui. uite de indivizi obtuzi ca tine mi-e teama ca vor dinamita calea cea buna. antenisti care abia asteapta sa le fie servit rahatul ca sa umple tara de miros.
fara nici un respect
somnul ratiunii naste monstri

mape 48-petru manea

Oroles se contrazice cu aproape toata lumea si pe zi ce trece devine tot mai .....era sa zic obraznic ,dar nu zic  :P

mape 48-petru manea

Il adaug si pe pad -cu respect

pad3

somnul ratiunii naste monstri

oroles

Citat din: bismark din Noiembrie 11, 2015, 05:33:08 PM
    Nu a inteles fiindca, vorba lui base a carui pupangiu cred ca este dupa toate ce a scris pe aici ,,un puiut de comunisto-securist,, si lor nu le poti schimba opinia.Cu respect  ^:)^
Vezi cui ii spui tu "pupangiu", lingau PSD-ist ce esti! Din ce ai scris mai sus trag o singura concluzie: ai creier dar nu te ajuta prea mult! Deh, e limitat si el...

@bucovineanu: Nu intelesesem conotatia informatiei pe care  ai transmis-o: 1. Era o barfa? Avea conotatie negativa? sau 2. Avea doar rol informational?

Simt ca pierd vremea. Am lucruri mai bune de facut.
SILENTIO STAMPA!

Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

Aurel

    Multumesc mult! Tocmai ma intrebam acu cateva zile daca este ceva pe lumea asta la care tu sa nu te pricepi Am redactat un text dar am avut retineri in al trimite.Apropo ,de invatamant nu stii nimic?

oroles

Citat din: Aurel din Noiembrie 11, 2015, 07:55:27 PM
    Multumesc mult! Tocmai ma intrebam acu cateva zile daca este ceva pe lumea asta la care tu sa nu te pricepi Am redactat un text dar am avut retineri in al trimite.Apropo ,de invatamant nu stii nimic?
Stiu cum se scrie corect "al" daca asta te ajuta!
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani