George Nicolau

Creat de George N, Martie 07, 2010, 09:17:59 PM

« precedentul - următorul »

George N

de porcii mistreti si alte patrupede din astea paroase :finger:

dorindafi

Citat din: George N din Decembrie 04, 2011, 07:25:29 PM
de porcii mistreti si alte patrupede din astea paroase :finger:
eshti un mare domn
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

George N

dorine eu stiu de gluma dar se pare ca tu nu... ^:)^

orbanstefan64

te ai lipit de vreo vila la snagov???/  am inteles ca is de vinzare pe moca :rotfl:

George N

 :D nu de una ...de mai multe ,te roaga sa le ei in administrare pt. ca este scumpa intretinerea lor daca vrei pot sa vorbesc cu cineva are o vila  linga padure +3 hectare  are curent,fara gaze,drum pietruit pina la sosesea este o oaza de liniste si frumusete , te bagi? daca  da ... :-c   

orbanstefan64

multumesc !!!ar fi fain de infiintat o ferma apicola . de ar fi bani cum nu sint ....
:hi: :hi: :hi:

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Decembrie 05, 2011, 07:59:49 AM
multumesc !!!ar fi fain de infiintat o ferma apicola . de ar fi bani cum nu sint ....
:hi: :hi: :hi:
Stefan ,  cu banii vin eu   =))  =))
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

dorindafi

Citat din: George N din Decembrie 04, 2011, 08:04:50 PM
dorine eu stiu de gluma dar se pare ca tu nu... ^:)^
:zzz:  stai linishtit , shi cand treci prin zona mea sa aduci shi o  : sampanie:   :hi:
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

George N

NICI O PROBLEMA , am in permanenta legat de piciorul drept o naveta de bere iar de cel sting o naveta cu sampanie .... ca doar asa merg lucrurile la noi :D

George N

amintiri din iarna ce a trecut....

George N

albinele si transeele facute dupa viscol...

George N

..dar dupa iarna vine primavara...ce dor imi era  sa-mi mai intre cite o albina doua prin  masca.. :) sau prin pantaloni :bzz:( asa cum se vede in poza..)

orbanstefan64


George N


pharaonu75

Citat din: George N din Martie 14, 2012, 09:09:59 PM
..dar dupa iarna vine primavara...ce dor imi era  sa-mi mai intre cite o albina doua prin  masca.. :) sau prin pantaloni :bzz:( asa cum se vede in poza..)

Sa pare ca ti-au roit albinele =)) =)) ai un roi pe palarie :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube