Radu Pandrea

Creat de centrulapicol, Decembrie 13, 2010, 11:29:41 AM

« precedentul - următorul »

centrulapicol

   Azi, e ziua cand imi fac cont pe toate forumurile. Sunt din Cluj Napoca. Am catre 200 de familii si produc mai mult polen ... Unii ma stiti de pe la targurile apicole ca "cel cu placile active tip Salaj" . In fine ... nu va plictisesc pe toti, asa ca cine vrea mai multe detalii despre ce fac eu pentru apicultura si pentru apicultori imi poate vizita site-ul ... in plina constructie
Cu stima
                          ing. Radu Pandrea

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: viitorsanatos.ro din Decembrie 13, 2010, 11:29:41 AM
   Azi, e ziua cand imi fac cont pe toate forumurile. Sunt din Cluj Napoca. Am catre 200 de familii si produc mai mult polen ... Unii ma stiti de pe la targurile apicole ca "cel cu placile active tip Salaj" . In fine ... nu va plictisesc pe toti, asa ca cine vrea mai multe detalii despre ce fac eu pentru apicultura si pentru apicultori imi poate vizita site-ul ... in plina constructie

iti doresc sa fii precum viitorul din id-ul tau, adica sanatos, sa ne poti impartasi din cunostintele tale
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

gheco

Bine ai venit si pe apiardeal!
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

filip

Bun venit alaturi de noi!
Pune link spre site-ul tau.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube