Bine v-am găsit!

Creat de calmusdaniel, Noiembrie 13, 2013, 06:09:57 PM

« precedentul - următorul »

calmusdaniel

asta incerc si eu sa le ofer informatii utile si reale pentru apicultorii incepatorii va multumesc pentru apreciere :bzz:

orbanstefan64

bine ai venit la cit mai multe postari !
sanatate maxima Doamne ajuta!!
:hi: :hi: :hi:

Marius-ursulakhe

 calmusdaniel multe salutari si un sincer bine ai venit in familia apiardealu
As avea o mica rugaminte sa iti completezi profilul sa stim si noi de unde esti etc

romikele


Vyktor

Bun venit pe forum  :hi: :hi: :hi:
Sper ca experienta acumulata  sa fie de folos si celor "experimentati" ......asa ca mine. :welcome:

calmusdaniel

sper sa va fie de folos informatiile mele pe viitor!

D006

  Daniele sa stii ca sunt invidios pe tine din cauza vetrei de iernare ! Pentru asta dau o  : sampanie:

popa georgian


calmusdaniel

Multumesc Popa Georgian! @dragos2006 intradevar am o vartra super! multumesc pentru  : sampanie: !

mape 48-petru manea

Bine ai venit Daniel ! Intrarea ta pe forumul nostru este sigur un castig.Apreciez filmele tale ,dar si modestia  :bravo:

calmusdaniel

sper sa va fiu de folos! multumesc!

Adrian Roman


mosunick

Asa domnule =D> =D> =D>...
Bine ai venit!!!
Cred ca sunt multi aici care deja te cunosc si iti apreciaza filmele postate anterior, simplitatea si modestia!!!
Sa ne traiesti!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

calmusdaniel

Cea mai mare bucurie este sa ajut tineri apicultori pentru a merge pe calea succesului! sanatate!

Ionut Ursachi

Bine ati venit ! Sunt un incepator si urmarind videoclipurile dumneavoastra am invatat lucruri care sunt de baza in apicultura .Va multumesc ! :bravo:  Mai am o intrebare care vreau sa va o adresez personal ,intentionaz ca la cele doua familii ale mele sa le pun cate un kg de miere deasupra ramelor , ar fi bine?
"O, nebune om pana cand te vei afunda  si ca o albina vei aduna bogatia ta , care degrab va pieri ca praful si cenusa ? Ci cauta mai vartos imparatia lui Dumnezeu ."
    Multa sanatate si respect !