Cu cine vei vota ?

Creat de Bătrânul, Octombrie 10, 2014, 08:43:37 AM

« precedentul - următorul »

joohny

Va salut.Eu as prefera ca alesul sa fie din opozitie,insa conform constitutiei votul este secret.Asa ca nu pot sa spun cu cine votez.Sanatate.

pharaonu75

Citat din: filip din Octombrie 10, 2014, 08:53:46 PM
... Germania a oferit copiilor mei un loc de munca.
Apropos de ieri sunt bunic.............

Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei pana la adanci batraneti!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Sa fii sanatos tataie, sa-ti faci nepotii apicultori!  :smile:

filip

Multumesc,acum am motivatia de a pastra un coltisor de rai unde natura nu e alterata.Pomii fructiferi sunt altoiti de mine.
Sunt adeptul lucrului bine facut!
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

dodo79

Citat din: filip din Octombrie 10, 2014, 10:30:15 PM
Multumesc,acum am motivatia de a pastra un coltisor de rai unde natura nu e alterata.Pomii fructiferi sunt altoiti de mine.
Sunt adeptul lucrului bine facut!
Aveți grija sa nu rămâneti fara ei. Cu ponta nu se știe ce OG mai da :hi:

filip

Nu calca el prin zone infundate fara semnal la tel mobil.
Ponta indiferent daca castiga ori pierde nu va mai fi premier.Deci fara Ordonante!
Cei 4 lei oferiti de Ponta pe fam albine sunt echivalentul celor 100 lei dati de Ceausescu........
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

Alutus

#21
Daca nu votezi, sa nu te vaicaresti dupa alegeri. Nici macar, dreptul de a-l injura pe noul presedinte, nu-l vei avea. Inscrieti-va urgent la cursurile de limba germana. Il veti putea injura pe limba lui.
Sa nu uiti Darie!

bismark

   ,, Nu iesi la vot spune ,,presedintele ales al celor care azi se dau de ceasul mortii ca-l vor pe neamt care impreuna cu madam Merkel  l-au repus in scaun impreuna cu cei 9 brontozauri de la CCR. Asa ca eu l-as alege pe rege dar nu vrea sa candideze.Dar voi iesi la vot sa am motiv sa injur pe careva,ca de multumit nu ma poate multumi nici-unul.Ca asa-i romanul  poti sa ii dai cit de mult tot nu-i multumit se uita la vecin sa vada ce a mai furat sa fure si el ca traba cu capra nu mai e valabila.Cu respect  ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

D006

Votati pe cine vreti , numai pe Ponta NU !  LA CAT A FURAT pONTA IN 2 ANI JUMATE DACA MAI RAMANE 5 RAMANEM SI FARA CHILOTI IN CUR !!!!

bismark

   La cita productie faci din sirop de zahar nu ai bani de o pereche de chiloti?apeleaza la comunitate sa faca o cheta sau pune o adresa sa-ti trimita fiecare care are ceva in plus =)) =)).Apropo mi-au dat astia inapoi 5,5 de la sanatate pune un MP si iti trimit eu,fara suparare. Si despre vot atit timp cit nu-mi mai taie din pensie si nu ma aresteaza in drum,poate sa iasa oricare ca tot un drac.Dar se pare ca toti sint urmasii marinarului care e tata hotilor. Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

Kov iulian

Citat din: pharaonu75 din Octombrie 10, 2014, 09:23:44 AM
Citat din: Kov iulian din Octombrie 10, 2014, 09:19:41 AM
...
Voi merge la vot pentru a anula buletinul de vot. 
( Sunt foarte multi care ii urasc pe politicienii si ar dorii sa le traga o palma, sa ii puna intr-o situatie jenanta )

Ii doare undeva ca isi anuleaza alegatorii votul... conteaza cine numara, nu cine voteaza! ))/

Oare asta iar durea ?

http://stirileprotv.ro/stiri/international/directorul-unui-spital-din-cernauti-aruncat-in-tomberon-pentru-ca-a-refuzat-sa-demisioneze-ce-s-a-intamplat.html

https://www.youtube.com/watch?v=xEba3bqykq8&feature

bismark

    Mai era unul care a zis ca demisioneaza in 5 minute si nu l-a aruncat nimeni la tomberon. Iar altul a fost aruncat la tomberon dupa ce a vazut ca era nou-nout ca era la costum alb. Asa ca asta, cu tomberonul e fumata.Alceva trebuie gasit, ca noi sintem in tomberon iar ei in multe case,terenuri si bani in conturi.Va veni oare vremea sa justifice fiecare averile facute ca marinarul a avut la mina procurorii,serviciile secrete si o parte din judecatori si a adunat numai de cei care nu erau cu ochi albastri sau impotriva lui.Cu respect pentru omul cinstit. ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

dodo79

Ar trebui pus rahat in tomberon sa simtă gustu

AUREL A

;;;Votati pe cine vreti , numai pe Ponta NU !  LA CAT A FURAT pONTA IN 2 ANI JUMATE DACA MAI RAMANE 5 RAMANEM SI FARA CHILOTI IN CUR !;;;;adevarul e ca la nana ponta are teren ,ponta si-a dat casa ,ponta a luat de la romi ,ponta mi-a luat din salariu,ponta a facut zaharul 5 lei .mai tirziu cineva o sa-l pupe  in fund si pe ponta si nu o sa fiu eu . sunt prea mic.

TDI

Daca nu luau foc tribunalele, Ponta nici nu candida.