Agro Tv ( un post tv agricol )

Creat de Kov iulian, Aprilie 02, 2013, 07:19:35 PM

« precedentul - următorul »

Kov iulian

#30
In acest moment puteti urmari pe canalul Agrotv imagini de pe la un targul apicol de la Blaj .

Cand m-am referit la asta :

Citat din: Kov iulian din Aprilie 08, 2013, 01:03:51 AM
Citat din: Kov iulian din Aprilie 07, 2013, 04:02:52 PM
Citat de pe situl mediaddict.ro

90 la sută dintre producţii să fie realizate de jurnaliştii Agro TV şi 10 la sută să fie producţii audiovizuale externe.

Dorina Enciu



Acel procent de 10 % productii audiovizuale externe poate fi o chestie foarte interesanta .



Am avut in vedere ca se pot realiza filmulete in regim profesionist pe la targuri, pe la intruniri apicole importante si exista o probabilitate destul de mare sa fie date pe post .( debia asteapta sa aiba materiele interesante cu ce umple timpul de emisie )
Tocmai  fiindca are un potential imens si poate aduce beneficii apiculturii si agriculturii il promovez , ma voi lupta sa se introduca in lista de programe si a firmei locale de cablu.

Kov iulian

In acest moment puteti urmarii pe postul Agro tv o emisiune care prezinta imagini de pe la un targ apicol.

Kov iulian

Puteti urmarii acum pe postul tv Agrotv o emisiune in care o Domna Doctor ne vorbeste despre miere si produsele apicole .




xvader

#33
util...nu l-am gasit pe tv, da merge super pe net :bravo:

silviu

            Am vazut emisiuni interesante.Pacat ca nu reusesc sa ma uit decat noaptea tarziu!
                                Cu stima,
                                        Chis
"Dumnezeu nu ne cere minuni.Acelea le face EL."
     Arhm.Arsenie Boca

Kov iulian

Citat din: silviu din Aprilie 23, 2013, 09:16:12 PM
Am vazut emisiuni interesante.Pacat ca nu reusesc sa ma uit decat noaptea tarziu!
                                Cu stima,
                                        Chis


Cele mai multe din emisiuni se dau si in reluare ( in bucla) fiind o televiziune tanara, au doar o luna doua de cand au inceput sa emita.


Tot datorita faptului ca s-au infiintat de foarte putin timp nu exista inca o grila de programe  batuta in cuie .


Sa speram ca odata cu trecerea timpului vor pune toate lucrurile la punct .

Kov iulian

In acest moment puteti urmarii o emisiune in care se vorbeste despre un minunat aliment Germenii de plante .


Germeni plantelor au de 50 de ori concentratia mai mare de vitamine fata de planta matura, si contin foarte putine toxine sau aproape deloc fata de planta matura care absoarbe din mediul inconjurator tot felul de toxine.

xvader

super aparitia...ma saturaserm de vesnicele silicoane care necesitau si un mic transplant de creier.

Kov iulian

In acest moment puteti urmarii pe postul tv agrotv o emisiune cu caracter apicol intitulata " Agricultura, pasiune sau afacere? "

Kov iulian

Am luat legatura de curand cu cei din staful tehnic al Agro-tv si mi sa transmis faptul ca in momentul de fata se urca toate emisiunile pe site pentru a putea vizionate de oricine .

Nu stiu cat va mai dura acest lucru, si eu astept cu nerabdare sa pot viziona toate emisiunile apicole pierdute .

Marius-ursulakhe

IULIAN terog frumos sa ne tii la curent pe ce pagina se incarca toate filmuletele
Multumesc pt intelegere

Hermannstadt

Si pe mine ma intereseaza, cred ca doar 1 sau 2 emisiuni despre apicultura am prins.

Numai bine!
:hi: :hi: :hi:
Cand esti mort, nu stii ca esti mort.Este greu doar pt ceilalti.La fel si cand esti prost. Phillippe Geluck
http://hermannstadt.sunphoto.ro/

Kov iulian

#42
Citat din: Kov iulian din Iunie 08, 2013, 07:13:59 PM
Am luat legatura de curand cu cei din staful tehnic al Agro-tv si mi sa transmis faptul ca in momentul de fata se urca toate emisiunile pe site pentru a putea vizionate de oricine .

Nu stiu cat va mai dura acest lucru, si eu astept cu nerabdare sa pot viziona toate emisiunile apicole pierdute .
Citat din: ursulakhe din Iunie 08, 2013, 11:10:13 PM
IULIAN te rog frumos sa ne tii la curent pe ce pagina se incarca toate filmuletele
Multumesc pt intelegere

Au aparut pe internet acele filmulete le pun in ordinea aparitiei.


REPORTAJ VIDEO - Producator miere


Kov iulian


Kov iulian